loading

Recenze Klas Super Bromelain 500 mg + Papain 90 tbl.

Kód produktu: z105

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Produkty Tekutý vitamín B6 a Super Bromelain opravdu zabírají. Ruka, která mi brněla, přestala po 14 denním užívání brnět. Je pravda, že poté jsem měla 5 týdenní klid. Teď mi občas dělá ruka problémy, ale už ne tak velké. Každý doplňek stravy se musí na chvíli vysadit a to dělám. Jinak doporučuji.

 • Zakoupením výrobku Super Bromelain jsem se zbavila úporné plynnatosti. Za tímto účelem jsem výrobek zakoupila a výsledky se dostavily zhruba mezi dvěma a třema týdny užívání.

 • Protože mám problémy se slinivkou, alergií a celkově potíže s trávením, tak užívám Super Bromelain. Je vynikající, můžu jíst potraviny, které bych jinak nemohla jíst a nemám zdravotní problémy.

 • Produkty LKVB6 a Super Bromelain stále užívám, cítím se méně unavená a hlavně už netrpím úpornými bolestmi pravé ruky.

 • Vypadá to, že mi Super Bromelain pomáhá. Už mi nebývá po jídle těžko.

 • Produkt Super Bromelain mi byl doporučen v souvislosti s léčbou rozsáhlého hematomu na stehenním svalu po sportovním úrazu. Léčba spočívala v absolvování vysokoenergetické pulzní terapie a u vás koupeného Super Bromelainu. Mohu konstatovat, že léčba byla úspěšná a tím jsem se vyhnul chirurgickému řešení.

 • Děkuji za vaše produkty Acai Super Fruit Juice OXY3, DeSen - tablety rostliny Stevia, LKVB6 a Super Bromelain. Zhubla jsem 7 kg bez diet a to jím i grilované večeře. Měla jsem velikost 44, teď mám 40. Děkuji.

 • Super Bromelain užívání na bolesti břicha zatím kráce, ale cítím zlepšení.

 • Super Bromelain určitě ano, užívám ho na doporučení léčitelky. Potíže s trávením ustaly.

 • Vážení! Odpovídám na váš dotaz. Měla jsem problémy se zažíváním. Vypozorovala jsem, že když si ráno vezmu 1 ks super bromelain, tak mě trávení celkem funguje. Pokud sním něco mastného, nebo větší porci masa, užívám 1 ks LKVB6 a je vše v pohodě. Musím však v jídle zachovávat kázeň a dietu. Život bez těchto dvou pomocníků by byl o mnoho těžší. Jen ty ceny léků jsou neúměrné k mému důchodu.

 • Dobrý den, Super Bromelain + papain jsem zakoupila z důvodu domácího léčení akutní bolesti karpálních tunelů obou zápěstí. Užívám 1 tabletu denně (2 tablety mi nedělaly dobře na žaludek) spolu s 1 tabletou vitamínu B2. Zápěstí jsem bandážovala studenými obklady a v noci spím s ortézami kvůli znehybnění. Výsledek se dostavil cca po 14ti dnech a zápěstí opravdu nebolí. Jsem na 100 % přesvědčena, že pouze obklady by nepomohly, pomohla enzymatická terapie. Jednou větou – vynikající!

 • Dobrý den, s doplňky výživy jsem spokojená a neumím si bez nich představit život. Pomáhají mi zesilovat mou dříve špatnou imunitu, některé jako například Grape seed mi pomáhají bojovat se stárnutím, mají opravdu výrazně omlazující a blahodárné účinky na pleť a zároveň zlepšují různé alergie. Super bromelain + papain pomáhá spalovat tuky a redukuje váhu atd atd. Tyto pomocníky beru dlouhodobě, občas zkouším novinky, jsem opravdu spokojená. Cítím se lépe a když například někdo z rodiny v mé blízkosti má chřipku či jiné virové onemocnění, dávám si Houbové quarteto a mám vyhráno. Snad vám moje odpověd něčemu posloužila. Mějte se pěkně.

 • Dobrý den, Super Bromelain + Papain mohu jen doporučit. S přípravkem jsem velice spokojená, už ho vyzkoušela i celá naše rodina. Již po pár dnech užívání cítíte, jak trávení skvěle funguje. Pocit těžkosti po některých jídlech nebo nadýmání jsou při užívání tohoto přípravku minulostí. Výrobce sice doporučuje, že stačí užívat jen jednu tabletu denně, nám se ale nejvíce osvědčilo dávkování uvedené u vás - tedy 3x denně tableta nalačno. Ještě lepších výsledků dosáhnete v kombinaci s LKVB a Super lecitinem. Ačkoli žádné akutní problémy nemám a přípravky užívám spíše jako prevenci, cítila jsem se po jejich užívání celkově lépe, měla jsem víc energie, dokonce i nachlazení a chřipky se mi vyhýbaly.

 • Dobrý den. Delší dobu jsem měla zažívací obtíže. Doufala jsem, že po operaci žlučníku bude po problémech. Stav se nezlepšil, lékařská věda mi nepomohla. Každý den ráno při snídani si vezmu 1 tabletu Super Bromelain Papain a trávení se zlepšilo. Musím však vynechávat některé potraviny, které mi nedělají dobře. Např. mléčné výrobky, tučné věci. Libové dietní maso a lepek  jíst málo. Mohli byste Super Bromelain Papain mírně zlevnit aby byl pro důchodce dostupnější.

 • Dobrý den, s přípravkem Super Bromelain plus papain jsem spokojená, pomohl mi na zánět šlach na ruce.

 • Začínala jsem s přípravkem SUPER BROMELAIN+PAPAIN, neboť jsem v té době již roky trpěla na zácpu a byla jsem opravdu mile překvapena jeho účinkem.Obtíže úplně zmizely a dokonce jsem zhubla. A proto jsem se rozhodla objednat další produkty.

 • Super bromelin plus papain mě vyřešil dlouholeté trápení s nevolností. Lékaři jen krčili rameny a ptali se mě, je vám špatně? Jak vám je špatně? Přirovnala jsem to jako když mám podrážděný žlučník. Byla jsem na operaci žlučníku, ale výsledek se nedostavil žádný. Alergolog mě doporučil dietu bez lepku, bez mléka. Na mou otázku co vlastně mohu jíst, mi odpověděl, že nic, jen vodu a ostatní potraviny musíte zkoušet! Stav se mírně zlepšil, ale obtíže přetrvávaly. Jedla jsem jen pohankové tousty, zeleninové saláty, brambory a cuketu. Dost jsem zhubla, byla jsem velice unavená. Musím říci, že žádný z lékařů mě na Super Bromelin neupozornil a informace jsem získala až z vašich internetových stránek. Když si vezmu každé ráno 1 tobolku, moje zažívání funguje jako kdysi. Můžu jíst potraviny s lepkem, mléko a je mi dobře. Dát si k snídani patku čerstvého chleba s máslem je dnes pro mne veliký požitek. Bílé dietní maso jím 1x týdně a jediný tuk, který používám je kvalitní olivový olej a syrové máslo. Všechny obtíže, které mi ztrpčovaly život postupně ustupovaly a asi po 5 měsících užívání zmizela velká únava, zánět ve střevech a zklidnila se i slinivka. Jsem ráda, že můžu normálně fungovat, že se můžu najíst. Jen bych dodala, že nejhorší období trvalo asi 5 roků.

 • Po využívání 5 balení JOINT MOBILITY a GLUKOSAMINE STAR jsem přestala mít problémy s bolestma kolen. Jenom někdy při větší námaze např. rytí zahrádky bolesti pociťuji. Proto jsem si objednala ještě jedno balení GLUKOSAMINE STAR. SUPER BROMELIN plus PAPAIN mi pomáhá při nadýmání a na problémy se střevy.

 • K Vašemu dotazu toliko: V minulosti jsem byl operován na cystu pankreasu a někdy jsem měl zažívací potíže (nadýmání,zácpa,tlak ve střevách) Po užívání tohoto preparátu se potíže daly na ústup.Doporučení-tedy souhlas s užíváním jsem dostal též v UVN ve Střešovicích od paní doktorky. Myslím,že jako doplňující přípravek to splnilo své poslání.

 • Dobrý den. Někdy na jaře r. 2002 jsem si koupila první balení LKVB6 a užívala jsem ho 2x denně. Moc nic jsem nezhubla, ale ani jsem nepřibývala na váze, což jsem ve svém věku (klimakterium) považovala za dobré. Pak jsem si na Internetu přečetla o Superbromelainu a přikoupila jsem si ho i s dalším balením LKVB6. Pak jsem pomalinku hubla asi o 1 kg za 3 týdny. Někdy v té době jsem dostala od Vás dotaz, jaké jsou mé zkušenosti, tak jsem je poslala i s tím závěrem,že jsem v podstatě spokojena i s tím stavem, jaký je: jsem zdravá, nemám problémy a hlavně váha nejde nahoru. A přišla mi rada, že mám zkusit i jiné přípravky a jaké, a že mám přibrat Lecitin a zvýšit dávkování: Tak jsem tak učinila: zakoupila jsem Lecitin (3x denně) a další balení LKVB6(3x denně) a pokračovala jsem se Superbromelainem. Váha šla pomalu dolů - asi 1 kg za 14 dní - ale mnohem víc bylo vidět, že opravdu mizí podkožní tuk. Opravdu se cítím zdravá a bez problémů a to i v době, kdy okolo mají všichni chřipku, záněty očí (infekční) a pod. Musím to zaklepat,abych to nezakřikla, ale v mém věku je třeba si považovat dobrého zdraví více, než nějakých pár kilogramů navíc. Já nepotřebuju ani shodit mnoho, 5 až 8 kg mi úplně stačí. A ještě co se týká Lecitinu: ten je myslím velice účinný, protože jsem ho koupila i pro svého syna (21 let) a ten za týden v pohodě rozpustil tuk - 2 kg. Nebylo to za první týden, myslím že napřed měl za 14 dní dole 1 kg, ale teď už to jde rychleji. A hlavně to je vidět , ta váha opravdu není úplně na prvním místě! Dobrá postava musí být vidět. Takže zatím tolik k Vašim výrobkům. Určitě budu pokračovat s lecitinem i s LKVB6. Poznámka redakce: Pro výrazné hubnutí je potřeba brát LKVB6 4krát denně nejlépe s 3krát denně Lecitin.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni