loading

Recenze Australian Remedy Super OPC Antioxidant - výtažek z hroznových zrnek 100 kapslí

Kód produktu: z3884

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Závodím v nádechovém potápění, specializuji se na disciplínu statická apnoe, při které se potápěč snaží vydržet co nejdelší dobu bez pohybu a měří se čas. Výrobek Super OPC Antioxidant používám v tréninku i před závodem. Výkony v apnoi silně zatěžují organismus, do krve se uvolňuje spousta volných radikálů a OPC mi pomáhá zvládnout náročný trénink i více tréninků v jednom dni. Používám jej i večer před závodním výkonem. OPC má podíl na tom, že se mi podařílo získat zlato a světový rekord na CMAS mistrovství Evropy v nádechovém potápění :-).

  • Produkty Super OPC Antioxidant, Zinek s vysokou vstřebatelností a Vitamín E jsem si zakoupila na doporučení léčitelky proti bolestem kostí. Cirka po dvou týdnech užívání se bolesti velmi zmenšily a téměř odeznívají. Můj laický pohled na věc je, že mi pomohly s tím, že jsem je užívala v této konkrétní kombinaci na doporučení vašeho lékaře na internetové poradně.

  • Spojení OPC s vitamínem c má skvělé účinky na energetiku člověka. Jsem velice spokojen.

  • Super OPC Antioxidant má mít pozitivní vliv na oči. Zakoupila jsem ho na základě recenze ostatních uživatelů. Tento produk jsem si vybrala také proto, že je to silný antioxidant. Zatím jsem nepocítila výrazný vliv na organizmus, zřejmě se musí využít více balení. Produkt se užívá dobře. Je v kapslích. Na každého zřejmě působí jinak, takže bych ho doporučila i ostatním. Nemohu posoudit, zda cena odpovídá kvalitě. Kdyby byl levnější, bylo by to lepší.

  • Po necelém roce užívání preparátu OPC jsou jeho účinky na moje zdravotní problémy zcela zjevné. Produkt a jeho účinky jsem vyčetl v knize K. Tepperweina " Pryč s kyselostí". Zkušenosti - viz výše. Užívání bez problémů. Doporučuji známým s podobnými zdravotními problémy. Ano - jsem přesvědčen o jeho účinnosti. Jedině snad hledat levnější zdroj.

  • Super OPC Antioxidant jsem si koupila podruhé, mám pocit zlepšení očí, proto kupuji již podruhé.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni