loading

Recenze Survival Synephrine Inulin Liquid Natural s příchutí růžového grepu 500 ml

Kód produktu: z4341

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Přípravky Synephrine Inulin Liquid Natural a L-Carnitin Fitness Natural jsem již užívala a je potřeba dodržet dietní režim + cvičení, pak podpoří úbytek váhy a dodají energii. Tentokrát jsem bohužel díky teplům na dietu neměla sílu a podlehla zmrzlinám :-) Na podzim se ke svému dietnímu plánu vrátím a další výrobky si objednám.

  • Ano, jsem spokojená s vaším produktem Synephrine Inulin. Je svěží, když se napiju a samozřejmě při fyzické zátěži cítím větší energii a chuť přidat na výkonu. Takže určitě to má pozitivní vliv na člověka, ale jelikož jsem zapomnětlivka, tak se mi i zadaří občas zapomenout. Ale samozřejmě jsem spokojena. Ještě mám a jakmile mi dojde zásoba, určitě si ráda objednám.

  • S výrobkem Synephrine Inulin jsem spokojena. Pravidelně chodím cvičit a před tím produkt používám a zdá se mi, že mám větší výdrž.

  • Spalovač účinkuje opravdu skvěle, jsme s ním se synem moc spokojeni. Vzhledem k tomu, že trpím poruchou funkce štítné žlázy, je pro mě poměrně složité udržet si váhu. Synephrine mi pomáhá.

  • Přípravek Synephrine Inulin jsem si koupila, protože jsem potřebovala po dlouhodobém užívání antibiotik dát do kupy své zažívání. Po týdenním užívání se začaly objevovat "výsledky". Nevím tedy, jestli napomáhá odbourávat tuky, jak se píše, ale pro mě to účel splnilo. S přípravkem jsem spokojena.

  • Dobrý den, Synephrine Inulin užívám asi dva měsíce a jsem s ním moc spokojená. Mám metabolický syndrom a velice těžko se mi daří udržet váhu přesto, že si velmi hlídám jídelníček. Teď jím stejně jako dříve, cvičím jako dříve a za ty dva měsíce se mi podařilo 3 kg zhubnout. Není to moc, ale hlavně, že se to hnulo. Takže až doberu, zase si ho objednám. Žádné vedlejší účinky nepozoruji, je to super.

  • Dobrý den, s produktem Synephrine Inulin Liquid 500 ml jsem celkem spokojená.

  • Dobrý den, s výrobkem Synephrine Inulin jsem velmi spokojena, působí tak, že pohání můj velmi pomalý metabolismus k činnosti. Ráda využívám akce 1+1 zdarma. Navíc má velmi příjemnou chuť, lze naředit a pít během celého dne. Opravdu jsem velmi spokojena. Hezký víkend :)

  • Dobrý den, s oběma produkty - Acai berry Detoxify 2 x 500 ml a Synephrine Inulin Liquid 500 ml - jsem velmi spokojena, i když připouštím, že cena by mohla být nižší. Obojí užívám již delší dobu a účinky jsou odpovídající prezentacím.

  • Dobrý den, jsem velmi spokojená s hlívou, kterou máme už podruhé a dávám ji svým třem dětem už půl roku a pozoruji zlepšení nejen imunity v chladném období, ale hlavně jsme bez bradavic, kvůli kterým jsem ji koupila. Synephrine Inulin užívám já a zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování a tím i pocit "lehkosti". Mohu všem doporučit a nadále budu věrná Vašim výrobkům.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 42 224 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni