loading

Recenze Celius Tryptofan plus 50 tob.

Kód produktu: z4107

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Tryptofan plus je v pořádku, beru ho jednou denně a jsem klidnější, dobře se spí. Doporučila jsem ho dalším lidem.

 • Trpím už 15 let nespavostí a to je mi teprve 42 let. Probouzím se v noci a tak jsem to řešila čtvrt nebo půl práškem na spaní. Zjistila jsem ale, že jsem začala hodně zapomínat. Projela jsem tedy internet a rozhodla se podle recenzí pro Melatonin a Tryptofan (v minulosti jsem zkoušela brát Calmin, ale nefungoval mi). Začala jsem Tryptofanem večer cca hodinu před spaním a 2 dny jsem spala krásně celou noc, pak už nefungoval tak dobře, ale cítila jsem se po něm klidná. Když jsem se v noci probudila, vzala jsem si Melatonin pod jazyk. Za hodinu jsem usnula, ale zase ráno se nemohla probrat. Teď zkouším Melatonin těsně před spaním a zase jsem několik nocí spala dobře. Experimentuji pokusem omylem, nicméně výsledek je, že jsem měsíc a půl bez prášků na spaní. Jedině vzít současně Tryptofan a Melatonin mi nedělá dobře.

 • S přípravkem Tryptofan plus jsem spokojená. Asi po 14 dnech užívání působí, jak informuje výrobce.

 • Dobrý den, se zakoupenými produkty jsem spokojena. H2Out mi vyhovuje a na odvodnění těla funguje, neboť otoky nohou se snížily na minimum. Kniha Odkyselení těla je velmi zajímavá a rovněž jsem ráda za její pořízení. Přípravek Tryptofan plus rovněž splňuje očekávané požadavky.

 • Tryptofan plus je moc dobrý, užívám ho denně do 16:00 - zmírní nebo úplně se vytratí vnitřní neklid, což má v práci dobrý účinek. Melatonin užívám před spaním, taky ho doporučuji. Spím kompletně 8 hodin a ráno je lepší než bývávalo. DMAE taky doporučuji, jsem aktivní po celý den.

 • Velmi špatně spím už několik let a hledám řešení. Zakoupila jsem Tryptofan plus a jsem velmi spokojena. Spánek se zkvalitnil, spím déle, méně často se budím a spánek je hlubší, takže mě nevzbudí každý tichý zvuk. Doporučuji.

 • Tryptofan mi pomohl pro lepší spánek.

 • Produkt Tryptofan u Vás kupuji z toho důvodu, že mi byl doporučen mojí přítelkyní poté, co vytestovala na Biorezonanci, že mi tato látka chybí. Tím se vysvětlila také má nespavost, neboť pokud chybí Tryptofan, tělo nemá možnost vyprodukovat Serotonin. To se děje u starších lidí, jejichž trávení to už z potravy nedokáže zpracovat. V tomto roce mi bude 73 let. Tento produkt mi velmi pomáhá a na základě jeho užívání mám kvalitní spánek, což jsem léta neměla. Budu si to u Vás nadále objednávat.

 • S výrobkem Tryptofan plus jsem velice spokojená, má na mě pozitivní vliv, lépe se mi usíná. Mám pocit, že je lepší jak melatonin.

 • S Tryptofanem plus jsem velmi spokojená, zatím nejlepší, co jsem zkusila. Objednám si znovu.

 • Ricinový olej je úžasná věc, bezvadně hojí popraskané paty. Tryptofan plus zaze pomáhá na spaní. Mně se osvědčil, tak mohu jen doporučit.

 • S produktem Tryptofan plus jsem velmi spokojená, pomáhá mi na usnutí a klidné celonoční spaní určitě víc než prostředky, které jsem užívala dřív.

 • Účinek Tryptofanu jsem cítila až po několika dnech užívání. Je třeba jej vzít včas, ne těsně před spaním a pak to funguje. Spánek je klidnější a hlubší. Určitě doporučuji.

 • Se všemi produkty - Meduňka + chmel + kozlík, Tryptofan plus 50 tob. a Bio Nopal jsem spokojena a budu je nadále užívat a objednávat.

 • Tryptofan plus používá manželka a je s ním spokojena.

 • Tryptofan na mě působí uklidňujícím dojmem a klidným spánkem. Myslím, že má uklidňující vliv na můj stresový způsob života, vyvolaný vykonávaným povoláním (pozice manažera).

 • Neuran mi vyhovuje a myslím, že je to dobrý výrobek. Fin Avis je taky fajn, ale proti nespavosti mi více zabírá produkt Tryptofan plus, který jsem u vás také zakoupila.

 • S produktem Tryptofan plus je manželka spokojena.

 • Již po užití prvního balení Tryptofanu plus se moje sny změnily v tom, že každou noc ve snu neřeším stresové situace a neprobouzím se se zatnutými zuby a pěstmi, a mám pocit snů, kdy jakoby sleduji klidný průběh trochu nesouvislého střihového filmu. Neřeším však v noci ve spánku problémy. Nevedu si statistiku, ale možná se i méně často budím a cítím se více vyspalá. Jsem s Tryptofanem spokojena. Stalo se, co jsem od něj očekávala. Po povodni 2002 jem si pořídila 1 balení valeriánských kapek  a byla jsem také spokojena, ale po této povodni a Tryptofanu byl nástup klidnějších snů asi rychlejší. Děkuji, jsem spokojena. Dvě balení jsem přenechala dceři, která povodně prožila také a navíc má povolání s nárazovými stresy, má stejné pocity po užívání vašeho výrobku.

 • Díky Tryptofanu lépe spím, jsem klidnější. Lékařka mi doporučila brát antidepresiva (AD). Moc se mi do toho nechtělo, navíc na psychiatrii měli objednací lhůtu až za 1,5 měsíce a s mojí praktickou lékařkou jsem to řešit nechtěla. Hledala jsem na internetu AD bez lékařského předpisu a objevila jsem Tryptofan. Tak jsem ho objednala a potěšilo mě, že hned druhý den přišel. Cítím se po něm celkově lépe a lépe spím. Doporučuju ho přátelům, protože se nejedná o lék, ale o aminokyselinu, která prospívá organismu.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni