loading

Recenze Valosun Uroval manosa + enzymy 60 tbl.

Kód produktu: z4701

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Uroval Manosa mi pomáhá při oslabeném močovém mechýři, posiluje ho a nedovolí, aby se bakterie usadily na jeho stěnu.

  • Uroval manosa používám dlouhodobě, abych předešla dalším zánětům močového měchýře, na které jsem trpěla, Léčení trvalo měsíce a bylo velmi bolestivé. Lék udržuje měchýř v příznivém stavu a brání usazení bakterií na jeho stěně.

  • Uroval manosa je vynikající, moc nám pomohl.

  • Meduňku si manžel moc chválí, lépe se mu usíná a ztratila se i nervozita před usínáním. Uroval manosa Akut rozhodně zabrala, co se týče bolesti, pálení a řezání. Zánět se opět vrátil bez potíží - zjištěn náhodou při kontrole moče a krve. Je mi líto, ale ještě jsem nedostala od lékaře informaci o jakou bakterii se při zánětu jednalo.

  • S vaším zbožím jsem spokojena, všechny produkty mají očekávanou kvalitu i účinek. Uroval manosa Akut jsem vybrala 10 tbl., zbavil mě nočního chození na WC, takže jsem maximálně spokojena. Další objednané množství bylo pro manžela a pro kamarádku. Chlorellu Organic si beru denně, zase si objednám. Bio Konopné semínko loupané používám místo zavářky do zeleninových polévek, je to super. Ještě zbývá vyjádřit se ke knize. Knihu Tajemství krve II jsem četla s velkým zájmem. V jedné věci bych si dovolila nesouhlasit s konstatováním, že krevní skupiny nemají na nic vliv. Bohužel, autor svůj názor ničím nedokládá. Já s tím ale mám opačnou, velmi pozitivní osobní zkušenost už více jak 10 let.

  • Černý čaj English Breakfast je výborný čaj, má skvělou chuť. Uroval manosu užívám již spoustu let a mám perfektní zkušenost, zabírá opravdu rychle. Pro mě skvělá přírodní léčba a balzám pro můj močový měchýř :) Spiron spray je úžasný spray, má skvělou přírodní vůni. Zbožňuji ho :)

  • Uroval manosa je výborný, nedám na něj dopustit. Pre-Seed gel pro podporu početí nám také vyhovuje, nicméně jeho účinnost zatím nemůžeme prokázat.

  • Dobrý den, s uvedenými přípravky jsem spokojena. Uroval mannosa mi vyhovuje jako prevence v obdobích podzim, zima. Goji Kustovnice docela dobře působí při zažívacích potížích (vyprazdňování) asi i kromě jiného. Colafit - při delším užívání odezněly drobné kloubní problémy, prevence při sportování, určitě dobré i na pleť, nehty.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni