loading

Recenze Högner Ústní sprcha Yenox CN-120

Kód produktu: z5048

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S ústní sprchou Yenox CN-120 jsem spokojena. Měla jsem s ní zkušenosti již dříve, nicméně po pravidelném používání 2 uživateli nevydržela a přestala sloužit po konci záruční doby. Od té doby jsem vyzkoušela další ústní sprchy dvou různých značek a nakonec jsem usoudila, že právě Ústní sprcha Yenox CN-120 je tou nejlepší volbou. Mám na mysli šířku trysky, tlak, několik stupňů, velikost nádržky na vodu, zapojení do sítě (žádné baterie, žádný akumulátor - tyto atributy bych vyhledávala u nějaké cestovní verze, ale pro domácí použití je ta nejjednodušší alternativa zapojení do sítě) atd.

 • S manželem používáme ústní sprchu Yenox denně. Aplikace je velmi příjemná. Přístroj funguje bez problémů (zatím je 2 měsíce v provozu).

 • Ústní sprcha Yenox je skvělá, proto jsem si ji pořídila podruhé. Ta minulá dlouho bezvadně fungovala a motor by fungoval dál, postupem času se ulomilo víčko a nakonec praskla hadička a to jsem asi mohla dát opravit. Cítím, že je to kvalitní výrobek.

 • Ústní sprcha funguje dobře, jen moje ústní hygienistka mi tvrdí, že je to na nic, že potřebuji mechanické čištění i v mezizubnim prostoru. Tak nevím a užívám si příjemného pocitu ze sprchy.

 • Ústní sprchu Yenox CN-120 jsem si objednal na radu rodinné zubní lékařky. Jsme s manželkou a dvěma vnoučaty, které taky sprchu používají, naprosto nedšeni. Děti (6 a 7 let) dokonce vyžadují několikrát za den připravit náplň a pustit "šplíchátko". Jinak u mě osobně ustalo krvácení dásní, kterého jsem nebyl schopen se zbavit. Pochvala!

 • S Ústní sprchou Yenox jsem spokojena, vyhovuje mi. Greposept - ústní sprej je také dobrý.

 • Ústní sprcha byla jako dárek a je super, velká spokojenost. Děkuji.

 • Ústní sprcha je opravdu skvělá. Masíruje dásně a vyčistí místa mezi zubama. Je super, že má více výkonnostních stupňů a více nástavců. Jsme spokojeni celá rodina.

 • Máme tuto ústní sprchu již potřetí a oba s manželkou ji považujeme za výborný prostředek k čištění zubů a masáži dásní, přestože např. zubař našeho syna mu ji nedoporučoval.

 • S ústní sprchou Yenox jsme zatím spokojeni. Ústní sprchu používáme krátce. Velkou výhodou je dokonalé vyplavení zbytků potravy hlavně u nedoléhajících korunek.

 • S ústní sprchou Yenox jsem plně spokojen a splňuje to, co jsem od tohoto výrobku očekával.

 • Ústní sprchu Yenox jsem koupila jako dárek svým příbuzným. Mám informace, že jsou se sprchou velmi spokojeni a denně ji využívají.

 • V minulosti jsem měla ústní sprchu, tzv. ústní irigátor, který se montoval přímo na vodovodní kohoutek. Nebylo to špatné, ale někdy začala téct třeba studená voda a to bylo velice nepříjemné. Ústní sprcha Yenox, kterou jsem si ve vašem internetovém obchodě koupila je nesrovnatelně lepší. Sama si určím teplotu vody, která je po dobu čištění stálá. S výrobkem jsem velice spokojená.

 • Ústní sprchou Yenox jsem přímo nadšená - velmi snadno a rychle s ní odstraním zbytky jídla z mezizubních prostor. Zdá se mi, že mi nahradila mezizubní kartáček a dentální nit, kterou jsem doposud používala. Rovněž syn si teď hezky vyčistí tyto mezizubní prostory, protože mezizubní kartáček neuměl pořádně používat. Všem vřele doporučuji. Jedinou výtkou k tomuto výrobku je snad ten nepříjemný a hlasitý zvuk, který vydává.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni