loading

Recenze Walmark Varixinal 60 tbl.

Kód produktu: z3396

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Flex Code sirup užívá manžel na bolesti kolena, pociťuje úlevu od bolesti (objednám znovu). Čaj Hannasaki Prim Powder pijeme v práci s kolegyněmi, je chuťově dobrý, zatím nepozorujeme jiné účinky. Varixinal mi pomohl od bolesti v dolních končetinách. S vaším internetovým obchodem jsem spokojená, máte široký sortiment a kvalitní zboží, rychlé dodání, určitě zas budu u vás objednávat.

 • Dobrý večer, odpovídám na Váš dotaz o výrobcích Varixinal, Geladrink a na krém Filler. Nejsem už mladšího věku a tak tyto výrobky mne udržují v takové kondici, abych byla sama se sebou spokojená.

 • Varixinal byl pro babičku, která toto bere již delší dobu a je spokojena. Trpí otoky nohou (věk 86 let). Chlorellu Japan užívám spolu s manželkou a je to jen zdravotní prevence. Upravila se nám stolice a dá se říci i krevní testy. Máme oba 63 let.

 • S Varixinalem jsem maximálně spokojená. Mám křečové žíly a s tím spojené křeče a škubání v nohou. Po týdnu užívání křeče i škubání z velké části vymizelo. Varixinal jsem už doporučila svým známým se stejnými problémy. A co se týká LKVB6, tak bych nikdy nevěřila, že když ho na chvíli přestanu užívat, tak budu opět unavená a vrátí se mi problémy s vyprazdňováním. Už takovou hloupost nikdy neudělám! S pozdravem Váš věrný zákazník.

 • Dobrý den, oba přípravky užívá můj manžel. Varixinal užívá opakovaně s menšími přestávkami asi 10 let a problémy jako křeče, otoky a bolesti dolních končetin s tímto přípravkem bezpečně odstraní. Přípravek Apricarc s meruňkovým olejem užívá přibližně rok a čtvrt. Myslíme si, že společně s dalšími léčebnými metodami přispěl k vyléčení rakoviny hrtanu. Jako podpora imunity účinkuje výborně. Za celou dobu užívání neměl manžel ani rýmu. Tento přípravek považuji za velice vydařený. Doporučila bych jej každému.

 • Varixinal užívá manžel a je s ním velice spokojený. Otoky nohou ustupovaly a do 10 dnů bylo vše v pořádku.

 • Varixinal bych mohla pochválit, zdá se, že nemám pocit těžkých nohou a křeče docela ustoupily.

 • S Varixinalem jsem nadmíru spokojen. Již dříve jsem jej užíval na mé křečové žíly a nyní jsem využil vaší akce a objednal větší množství, protože vím, že mě pomáhají na mou těžkou nohu. Opravdu jsem nadmíru spokojen.

 • Dobrý den, z výrobků používám dlouhodobě Varixinal - již přes 10 let. Jsem maximálně spokojená, již nekolikrát jsem měla příležitost vyzkoušet, že opravdu funguje. Jakmile tablety vysadím, do týdne se mi vrátí bolesti nohou, otoky, noční křeče a jsem nucená pak nasadit Dextralen tbl. Ale preferuji raději doplnek Varixinal, sice mám stále problémy s křečovými žilami, ale o dost menší. Jsem presvědčená, ze Varixinal funguje, neboť jsem ho musela vysadit pri těhotenství a již po 14 dnech jsem měla velké problémy, bolesti, otoky...škoda, že neexistuje i Varixinal pro těhotné a kojící. VARIXINAL JE A VŽDY BUDE  V MOJÍ DOMÁCNOSTI UŽÍVÁN JAK MNOU, TAK MOJÍ CELOU RODINOU... Beta karoten užívám jen cca 14 dní před větším sluněním, dovolenou. Opaluji se dobře, nemám problémy, ale za roky užívání jsem se opravdu ani jednou nespálila, neměla problémy od sluníčka, apod. Vyzkoušel to i můj přítel a potvrdil, ze opravdu funguje, chrání před i po slunění. Samozřejmě používáme ochranný opalovací krém, ale beta karoten s námi cestuje na každou dovolenou :-)

 • Dobrý den, u Vás zakoupené přípravky, které mám pro svou potřebu mi pomohly. Varixinal mi opravdu pomohl od těžkých nohou a pálení, bolení žil a to po krátké době užívání. Beta karoten jsem si pořídila pro ochranu a také lepší barvu opálení. Můžu potvrdit, že na dovolené, kdy jsem jednou slunění podcenila a nenamazala jsem se dostatečně, nespálila jsem se na tolik, že bych nemohla spát a neloupala jsem se. Jinak s Vaší nabídkou produktů jsemspokojená a s Vaší rychlou dodávkou, to nemá chybu. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků, kterým Vaše přípravky zpříjemní život.

 • K Vašemu dotazu sděluji, že varixinal mi pomáhá při křečích v nohách. Rutinol jsem nyní používala při tůrách na horách, ráno jsem necítila únavu ani bolest nohou.

 • Dobrý den, chystal jsem se Vám napsat své zkušenosti s užíváním přípravků NUTRIMAX a ACTIVIN, jen jsem čekal na výsledky odběrů u lékaře, které byly shodou okolností zrovna dnes. Tak tedy, po dlouhodobých problémech se zvýšeným obsahem triglyceridů a cholesterolu v krvi došlo po dvouměsíčním užívání uvedených přípravků k výraznému poklesu. Cholesterol je naprosto v normě a triglyceridy hraniční, velmi mírně zvýšené. Určitě budu v užívání přípravků pokračovat. Co se týká přípravku Varixinal, ten užívám teprve necelý měsíc, ale i zde jsou již citelné výsledky - zmizely pocity těžkých nohou a otoky dolních končetin při dlouhodobém stání jsou také již mírnější. Škoda, že z vaší nabídky zmizel přípravek Rutinol, který by byl jistě vhodným doplňkem tablet Varixinalu.

 • Varixinal mi velice pomohl od křečí v nohách. Arthrorevital pomáhá mě i manželovi na pohybový aparát nepocitujeme tak velké bolesti při jeho užívání. Decolen mi pomohl ke zpevnění poprsí. S těmito výrobky jsem velice spokojená.

 • Dobrý den, Varixinal a Cévní elixír jsem si koupila kvůli začínajícím křečovým žílám na noze a musím říci, že se vystouplé žíly zmačně změnšily a stáhly zpátky. Jsem jen zvědavá, jestli to je trvalé nebo jen po dobu užívání přípravků :). Bio březovou šťávu si dle doporučení nechávám na podzim.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni