loading

Recenze Uncaria Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat´s Claw) 100 g

Kód produktu: z720

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produktem Vilcacora jsme s mužem velmi spokojeni. Odvar pijeme každý den a cítíme se vitálnější a muž zaznamenal zmírnění bolestí v zádech a rukou. Stejně tak jsem spokojena s produkty řady Protopan. Jsem dlouholetá ekzematička a používáním promašťovacího mléka a krému se mi daří své obtíže výrazně zmírňovat a v některých obdobích i zcela potlačit. Vřele tyto produkty doporučuji i dalším uživatelům.

 • Čaj z Vilcacory jsem zakoupila na radu své známé na pročištění organismu po léčbě boreliózy antibiotiky. Čaj jsem pila několik týdnů, krevní testy dopadly dobře, nemusela jsem podstoupit další léčbu antibiotiky. Navíc se mi snížila hladina cukru a cholesterolu, které jsem měla předtím hraniční. Čaj dále piju, dostala jsem doporučení, že to chce užívat několik měsíců. Na chuť čaje jsem si zvykla a při jeho popíjení nemám chuť na kávu.

 • Já užívám tyto přírodní zázraky spíše preventivně, ale jsem s nimi spokojena. Goji Kustovnice čínská vydrží opravdu dlouho, Vilcacora má taky neuvěřitelnou sílu. Jednak s pár kousků kůry lze uvařit hodně odvaru, který je perfektní na vše. Na akné, nehojící se rány, od té doby co ho piji (cca rok a půl) jsem nebyla nemocná. Mizí opary, které jsem měla každou mentruaci apod. Vydrží dlouho, cena je tedy přiměřená. Meruňkový olej mám na masáže pro dítě, a to si nestěžuje, voní mu to :-)

 • Ráda bych vám sdělila naše zkušenosti s přírodními produkty - Graviola - 100% šťáva z gravioly, Guduchi se zázvorem, Guduchi se skořicí a Uncaria tomentosa avšak zatím to není ještě tak zřetelné. Koupila jsem to pro svého tchána, který se léčí s velmi zákeřnou formou rakoviny. Nějaké účinky to zcela jistě má, jelikož se cítí lépe, má "lepší barvu" a více energie. Vše užívá dle návodu. Nepředpokládám, že by ho to vyléčilo, ale alespoň mu to zpříjemní tyto těžké chvíle, zvlášť po agresivních účincích chemoterapie a ozařování. Takže jeho reakce na tyto výrobky je jednoznačně pozitivní.

 • Vilcacora posiluje obranyschopnost, doporučuji i dalším.

 • Nakupování ve vašem obchodě mi vyhovuje, s objednanými produkty Mladý ječmen prášek a Vilcacora jsem spokojená, děkuji.

 • Vilcacora detoxikuje a alkalizuje. Jedná se o čaj s předpokládanými silnými účinky, který podporuje imunitu organizmu proti moderním civilizačním chorobám.

 • Když si dám Vilcacora kúru, zpravidla se mi uleví v kloubech, lepší je to i se střevy. Časem ji zase zopakuji. Ocutein Brillant Lutein začal působit asi po měsíci a půl, zrak se zlepšil, momentálně nemusím uvažovat o cestě k očnímu, aby mi dal silnější brýle. Na suchá víčka bohužel výrazný vliv užívání tabletek ani kapek nemělo, ovšem mé oči už jsou za ty dlouhé roky hodně poničené, životní míza vyprchává, vysychají nejen ony.

 • O Vilcacoře jsem se dozvěděla z internetu a používám ji asi 1 měsíc a mohu potvrdit, že její účinky jsou skvělé. Přestaly mě bolet nohy a trávení se mě upravilo jako dříve, asi před dvěma lety. Věřím, že účinky se ještě projeví i nadále. Vzhledem k tomu, že mám 72 let, tak ty potíže zde samozřejmě jsou, ale hodně mě čaj z Vilcacory pomohl.

 • Vážení, Vilcacora mi, jak to jako starý člověk poznávám, velmi posiluje činnost střev a snižuje artritické potíže, kapky Imunit mě letos zatím zřejmě chrání před virózami. Nedávno jsem od vás odebral jezevčí sádlo na dýchání a kašel, to mi, při současném pití odvaru z pukléřky islandské s řepíkem, velmi svědčí. Přeju stálé zdraví.

 • Dobrý den, přípravek Vilcacora jsem koupila na radu lékařky-homeopatičky pro mého manžela, který měl žaludeční problémy po užívání antibiotik. Stále ještě čaj pije a na potíže se žaludkem si už nestěžuje. Zdá se, že mu přípravek pomohl.

 • Jestli se nemýlím, přípravek vedl, spolu s úpravou stravy, k odstranění dlouhodobého zánětu střeva, děkuji.

 • Vilcacora (Uncaria tomentosa) je bezesporu velice účinný přípravek a velice mi pomohl, především z detoxikací mého organismu, po jeho používání jsem se cítil o 100 procent lépe, vydržel jsem kvalitněji a déle pracovat a lépe snáším veškeré stresové situace, má to opravdu něco do sebe a vřele doporučuji každému kdo má náročné zaměstnání a nebo naopak potřebuje pročistit tělo (detoxikovat). Dále REGEMAX jsem si zakoupil poněvadž jsem měl rozdrcenou patní kůstku po skoku do vody v létě tohoto roku, a dnes již vůbec o svém zranění ani nevím, určitě výborný prostředek pro rekonvalescenci a poúrazových stavech, dále Chlorella A+ je jistě také výborný přípravek především preventivního ražení v boji s volnými radikály, které bohužel v sobě máme všichni lidi, takže to nechci podceňovat ale bojovat proti tomu, zdraví je pro mě na 1. místě.

 • Vaše přípravky Drags Imun a Anti parasite jsem si zakoupila, aby mi pomohly zbavit se boreliózy. Vedle nich jsem ještě užívala vilcacoru a výtažky z pupenů. Dnes jsem byla na testech na protilátky proti boreliím a jsou negativní.

 • Manžel užívá Vilcacoru celkem pravidelně a je spokojen. Zatím se mu jeho urologické potíže neobjevily. Až mu kúra dojde, znovu si objednáme. Věříme,že tento výrobek bude i nadále přispívat k jeho zdraví.

 • Dobrý den. Se všemi výrobky nemám osobní zkušenost,něco jsem objednávala pro maminku. Ale konkrétně na Vilcacoru nedám dopustit.Měla jsem zvýšené cytologické hodnoty na děložním čípku a pravidelným pitím čaje z Vilcacory jsem docílila jejich snížení. Do budoucna budu určitě zase něco u Vás objednávat. Zatím přeji mnoho úspěchů.

 • Čaj z vilccacory, pravděpodobně zlepšil imunitu mé dceři. Od té doby co pije čaj, tak nebyla nemocná. Má to pozitivní vliv i na únavu, ale to je vše asi spojené.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni