loading

Recenze Energy Vironal 30 ml

Kód produktu: z155

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Mým problémem jsou nosní polypy a ztráta čichu. Po třech dnech užívání Vironalu se stav viditelně zlepšil.

 • S Vironalem jsem spokojená. Trpím na záněty dutin a nosní polypy, 20 let mám astma, které se zhoršuje, když se zhorší průchodnost nosu. V době objednání jsem měla zcela neprůchodný nos a po třech dnech jsem pocítila úlevu. Nyní jsem si objednala druhé balení. Domnívám se, že užívání by mělo být dlouhodobější. Užívala jsem 1x denně 7 kapek.

 • Vzhledem k problémům jako je borelióza, mononukleóza, stopy po pásovým oparu, je Vironal prostředek, který mi pomohl částečně potlačit některé příznaky. V současné době pokračuji v užívání.

 • Virona si nemohou vynachválit. S Fin Candimis jsem spokojena, je to výborná věc, už několikrát mě kapky zachránily před ATB! Kapky kupuji i pro ostatní kamarády a kolegy a všichni jsou velmi spokojeni. Doporučuji, kudy chodím :-)

 • S produktem Vironal jsem spokojená, já jej brala hlavně na pročištění dráhy sleziny - čili jako intenzivní kúru pro tento orgán (+ plíce a křečové žíly). První měsíc jsem viděla velmi silný detoxikační účinek - toxiny se draly ven hodně intenzivně, hlavně přes kůži - extrémně se mi zhoršil ekzém. Ačkoli kolem řádila chřipka, nedostala jsem ji. Ale bohužel jsem se jí nevyhnula, v týdenní pauze mezi fázemi kúry jsem dostala chřipku o to větší. Druhé kolo kúry již bylo mírnější, neměla jsem tolik projevů. Dnes jsem zahájila třetí kolo, takže ještě nevím jak bude tělo reagovat, ale ty první dvě kola jsem viděla výsledky jasně a jsem spokojená.

 • Oba výrobky - Drags Imun a Vironal používám, když na mě něco leze. Hned je průběh chřipky o hodně mírnější a za dva dny jsem v pohodě. Nemohu si je vynachválit. Moje máma je užívá celou zimu a cítí se lépe.

 • Oba preparáty Vironal a Grepofit drops jsem začala užívat z důvodu nachlazení a následného zánětu dutin. Neužívala jsem jiné léky a můj zdravotní stav se brzy plně stabilizoval, mohu jen doporučit.

 • S produktem Vironal jsme zatím velice spokojeni. Užívá ho syn (5 let) jako prevenci nemocí. Od firmy Energy máme ještě Audiron, který kapeme synovi do oušek při každém počátku rýmy a vyhli jsme se zatím vždy píchání oušek. Za nás tedy top produkty.

 • Nedokážu si nyní svůj život bez produktů Dubovky, Drags Imun a Vironal představit. Rozhodně doporučuji. Dubovky na bolesti v krku, jako dezinfekce, na bolesti dásní či zubů. Drags imun a Vironal v případě nachlazení a chřipek. Užíváme je již celá rodina.

 • Vironal mně určitě zčásti pomohl, ale očekávala jsem větší působnost. Nasadila jsem jej proto, že jsem měla dlouhodobnější příznaky nachlazení - kašel, rýma. Byl mně doporučen přítelkyní, jejíž celá rodina je s Vironalem velmi spokojená a kupují i ostatní vaše výrobky.

 • Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony, Coffee Reishi, Balsamio - zubní pasta, Vironal a Peralgin.

 • Reaguji na váš dotaz ohledně kapek Vironal. Pozoruji, že na mne vliv měly. Dřív jsem dostávala od vnučky každou rýmu, ale tentokrát ne. Mám sníženou imunitu. Souběžně s Vironalem jsem ješte brala vitamín C, lactobacily a minerály. Závěrem chci říct, že Vironal určitě na mne účinek měl, protože jindy jsem stonala od září do prosince.

 • Tento rok byl velice náročný, jelikož respirační onemocnění bylo dosti agresivní. Vironal mi nepomohl, i když pravda průběh nemoci byl mírnější, ale na antibiotika. Po měsíci se mi to bohužel opakovalo, stejný scénář, antibiotika, ale opět mírnější... Možná bez Vironalu by to bylo horší. Jinak na běžné nachlazení zvýšením dávky opravdu zabírá.

 • Vironal som si zakúpila hneď 3 ks, aby som ho mala neustále k dispozícii, pretože som ho poznala z už skoršieho zakúpenia. Predtým mi zlikvidoval, ani vlastne neviem, aké baktérie v nose, jednoducho som si 1x denne vytierala nosné dutiny a po pár použitiach sa mi uvoľnilo dýchanie a zrazu som nemusela používať vreckovky, bez ktorých som sa predtým ani nepohla. Môj problém bol mnohoročný a žiadne lieky mi ho neodstránili. Dúfala som, že Vironal mi vylieči aj jesennú alergiu, tam však nepomohol, ale teraz mi odstraňuje následky alergie - rozdráždené priedušky. Som s ním veľmi spokojná a odporúčam aj iným, nakoľko nespôsobuje žiadne zažívacie problémy. V minulosti som si kúpila aj Regalen a ten mi úžasne pomohol na ukľudnenie tráviaceho ústrojenstva, hlavne po operácii žlčníka. Mám 59 rokov a cítim sa výborne.

 • Co se týká přípravku Vironal, byla jsem s ním velmi spokojená. Užívaly jsme ho s dcerou preventivně. Pokud se o nás začala pokoušet nějaká viróza, dávku jsem zvýšila a musím říct, že buď  vůbec nepropukla nebo když už přece jen, tak jsem měla tak mírné příznaky, že na mě nikdo nepoznal, že prodělávám chřipku a chodila jsem běžně do práce a dělala vše. No a pokud jde o Drags Imun, nemám slov. Dračí krev považuji za zázrak přírody. Používali jsme ji pouze vně a na kloktání. Mívám obnažené krčky, tak jsem si naředila roztok a kloktala. Má svíravé vlastnosti a dělala mi velmi dobře. A vně jsem dračí krev aplikovala snad úplně na vše a vždy mi, nám pomohla! Atopický ekzém, bradavice, poštípání hmyzem, po odstranění klíštěte jak u člověka, tak u zvířete, zanícené rány atd. Neuvěřitelné. Kdybych to na vlastní kůži nevyzkoušela, nevěřila bych tomu. Léčím s tím celou rodinu i se zvířaty. Vřele doporučuji! A doporučuji i všem známým kolem. Děkuji za tento produkt!!

 • Přípravek Vironal je skvělý, v době jarních chřipek jsem byla celou dobu zdravá a mám pocit i plná energie.

 • Vironal např. při nachlazení (rýmě) funguje naprosto perfektně, rýma sice je, ale jen velmi lehká. Velice doporučuji, vyzkoušeno několikrát i známými, kteří si ho také chválí.

 • S Vironalem jsem velice spokojena.

 • Aladino vonný olej jsem zakoupila pro vnuka. Na podzim byl dost nemocný, začal chodit do školky a byl stále zahleněný, měl pořád rýmu. Olej mu opravdu vyhovoval, vždycky se večer těšil na to, když mu maminka nakapala na polštář. Dobře se mu dýchalo a dobře usínal. Takže určitě doporučuji. Vironal jsem měla také pro vnuka ze stejných důvodů. Dcera ho dávala vnukovi každý den dle návodu pro děti a myslím, že mu po pár týdnech opravdu pomohl, protože vnuk se už víc jak měsíc drží a chodí do školky. Takže si myslím, že je produkt dobrý a pomáhá. Mumio jsem objednala pro manžela, hodně pracuje, fyzicky v práci a pak ještě u syna na stavbě. Byl dost unavený, tak jsem chtěla něco na energii. Myslím, že mu opravdu pomáhá. Necítí se už tak unavený. Vaše produkty kupuji opakovaně, pokaždé zkusím něco jiného a jsem velmi spokojená.

 • Vironal již několik let s manželem užíváme. Nedám na něho dopustit, a také ho doporučuji rodině a známým. Když nastane "problém", zvýšíme dávku přesně podle příbalového letáku. Znova ano, výborný pomocník.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni