Děláme to neradi, ale pořádek musí být... Zrovna jsme ponořeni do inventury, a tak vaše objednávky z dnešního dne odešleme až v pondělí 25. 9. 2017. Děkujeme za pochopení. 

loading

Recenze Ostatní Vitamín E 400 mg 60 kapslí

Kód produktu: z3022

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Produkty Super OPC Antioxidant, Zinek s vysokou vstřebatelností a Vitamín E jsem si zakoupila na doporučení léčitelky proti bolestem kostí. Cirka po dvou týdnech užívání se bolesti velmi zmenšily a téměř odeznívají. Můj laický pohled na věc je, že mi pomohly s tím, že jsem je užívala v této konkrétní kombinaci na doporučení vašeho lékaře na internetové poradně.

  • Obezin shake a Obezin snídaně mi byl doporučen lékařem společně s vitamíny Vitamín E a Vitamín A + D a dietou. Na pomoc při vaření jsem si koupila knížky: Domácí krabičková dieta první a druhý díl. Po třech měsících mám 10 kg dole. Potravinový doplněk je jen první krok k cíli. Proces hubnutí se musí řešit komplexně.

  • S produkty Hericium erinaceus a Vitamín E jsem spokojena.

  • Vaše přípravky Vitamín C 1000 a Vitamín E 400 mg jsem použila jako doplňkovou stravu pro mého psa. Byl nemocný a jasi se nám nedařilo ho dostat do kondice a také jsem potřebovala podpořit jeho imunitní systém. Použila jsem spirulinu, vitamín C, zinek a vitamín E. Musím podotknout, že pes byl nejen vitálnější, ale i plodnější. Dostal se rychle do kondice a úspěšně nakryl fenu, která zůstala březí. Píši to proto, neboť předchozí krytí vyšlo negativně. Takže vaše výrobky mají úžasný vliv i na zdraví a kondici našich zvířecích miláčků.

  • Produkty Biopron 9 Premium, Vitamín E 400 mg a Super Česnek užívám již delší dobu a jsem s nimi velmi spokojena.

  • Dobrý den, Super lecitin s dolomitem je výborný, osvědčil se mi v kombinaci s Hema Omega 3-6-9 a Vitamínem E na hubnutí. Užívám dlouhodobě po hlavním jídle a výsledky jsou velmi dobré. Activin také oceňuji, zabírá proti únavě, užívám ho v namáhavých dnech jednou denně. Goji Kustovnice čínská sušené plody je vynikající, i na chuť výborná, šetřím si ji a konzumuji po částech.

  • Mám problémy s bolestmi prsou a Vitamín E 400 mg mi velice pomohl bolesti se zmenšily. Lecitin 3x silnější - mám pocit, že mi zhoustly vlasy, rostou podrosty a vlasy se mi zdají kvalitnější.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 47 548 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni