loading

Recenze Clinex Wurm-Ex

Kód produktu: z5049

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Wurm-Ex jsme vyzkoušeli s manželem, protože jsme byli oba unavení a už jsme nevěděli, kudy kam. Tak jsme se chtěli pročistit. Máme pejska i kočku, sice jsou venku, ale v kontaktu jsme neustále. Wurm-Ex na nás působil dobře, neměl vedlejší účinky, asi jsme se i pročistili a je nám lépe.

 • S produktem Wurm-ex jsem byla velice spokojena, do měsíce jsem zhubla 6 kg. Měla jsem dost nepříjemné brnění v dolních končetinách vždy po ránu a to úplně odeznělo. A do třetice mi úplně přestaly otékat nohy. Ani v těchto horkých dnech mě ani jednou neotekly. Moc mi to pomohlo, jsem spokojená.

 • S produktem Wurm-Ex jsem byla spokojena, zkusím jej ještě znovu na podzim. Mám potíže s častými virózami, takže to budu moci více porovnat.

 • Přípravek Wurm-Ex mi doporučil známý chovatel psů, protože máme domácího mazlíčka a já trpím častými respiračními problémy. Z vlastní zkušenosti musím přiznat, že po pročtení všech recenzí jsem si ani moc iluzí nedělala. K mému velkému překvapení, musím přiznat, že respirační potíže zmizely, dále vleklé bolesti kloubů a i trávicí a vyměšovací potíže se velice zlepšily. Sice jsem plánovala detoxikaci dalších členů rodiny, ale ti bohužel už moje nadšení tolik nesdílí. Já jsem rozhodnutá v nejbližší době tuto očistnou kúru opět absolvovat. Takže závěrem, já osobně jsem s přípravkem Wurm-Ex velice spokojena a mohu ho jen doporučit.

 • Přípravek Lactacyd Pharma používám již delší dobu, dle mého názoru je to nejlepší prostředek pro intimní hygienu, vyzkoušela jsem různé druhy, ale žádný mi tak nevyhovuje, určitě vřele doporučuji. Wurm-Ex jsem využívala a musím říct, že se cítím lépe a i jsem trochu zhubla, což ale nebylo cílem. Mám vlastně celý život domácí mazlíčky v bytě, takže mi tento způsob očisty organismu přijde naprosto vhodný. Při užívání jsem neměla žádnou negativní odezvu organismu.

 • Wurm-Ex jsem využívala. Cítím se dobře. Na jaře opět tuto proceduru budu opakovat.

 • Wurm-Ex jsem si zakoupila na doporučení známé a to na parazity v těle. Myslím, že veškeré užívání tohoto preparátu bylo pro mě neobtěžující, velmi mi pomohl a zbavil mě mých problémů se střevy.
  Děkuji.

 • Produkt Wurm-Ex jsem užila jako prevenci bez jakýchkoliv vedlejších účinků a potíží. Byla jsem spokojena.

 • S přípravkem Wurm-Ex jsem byla spokojena. Pocítila jsem úlevu a takové "odlehčení" zažívacího traktu. Příští rok si jej koupím opět. Myslím, že je třeba se nejen sprchovat, ale čistit organismus také uvnitř.

 • Mohu říct, že mě produkty nezklamaly. Wurm Ex a Super česnek jsem užívala na očistu střeva a nestačila jsem se divit, co vše vycházelo. Vzhledem k tomu, že jsem dlouhodobě, vážně nemocná, potřebovala jsem dodat tělu minerály, což se s užíváním Koloidních minerálů, podle krevního rozboru, podařilo. Výsledek se však dostavil až po vybrání tří dávek. Koloidní stříbro používám k čištění pleti, výsledek je také znatelný - lepší pružnost a vyhlazení drobných vrásek. Takže mohu vše doporučit, jsem spokojená.

 • Jsem velice spokojena s přípravkem Wurm-Ex, doporučuji všem, kteří mají "nevysvětlitelné" zdravotní problémy a nechtějí je řešit chemickou cestou. I když jsem brala jen poloviční dávku, než bylo doporučeno, asi po třech týdnech se začalo něco dít a nyní jsem bez potíží. Budu si dělat preventivní dvě kúry ročně.

 • Celé noci jsem nemohla spát, protože jsem měla stále ucpaný nos a stále jsem vysmrkávala krvavé šlemy a nos mne bolel, protože jsem měla "živé stěny" v nosních dírkách. Cítila jsem se unavená a slabá, celé dopoledne jsem díky probdělým nocím proležela a prospala. Shodou šťastných náhod jsem na internetu našla článek, kde popisují, jak v nemocnici v Krnově našli pacientce v močovém měchýři něco, o čem si původně mysleli, že to je jen sražená krev, ale potom zjistili, že to je živý organismus. ČERV, který se ve střední Evropě vůbec nevyskytuje. Nositelem bývá většinou pes. A protože mám psa, řekla jsem si, že se zkusím "odčervit", třeba mi to pomůže. Proto jsem si koupila Wurm-Ex. Opravdu mi pomohl, po využívání 20 tobolek jsem asi za 8 dnů začala vysmrkávat něco podobného, jako to, co jsem našla na internetu v článku z nemocnice v Krnově! Před vánocemi se mi problém vrátil, proto jsem si objednala další balení Wurm-Exu a využívala opět 20 tobolek. Znovu jsem vysmrkala "sraženou krev" o délce cca 8 cm. Děkuji vám, že jste a vašimi přírodními přípravky pomáháte léčit tam, kde humální medicina je slepá a hluchá.

 • Zatímco Super Česnek beru dlouhodobě pro udržení čistoty cév a trávicího traktu, desetidenní dávku Wurm-Ex jsem na podzim nasadila pro dokonalý detox. Ačkoli nemám žádné důkazy o "odčervení", již třetí den jsem pociťovala lehkost v oblasti břicha, které se i viditelně zmenšovalo až do tvaru "obráceného lavoru" v závěru této kúry. Současně se uvolnily i mé horní dutiny dýchací a od října jsem neměla problém s jejich opakovanými záněty a ucpáváním, jak tomu bylo po mnoho posledních let. Rozhodně nejdéle po roce budu desetidenní pročištění přípravkem WurmEx opakovat, v případě potřeby již na jaře.

 • Produkt Wurm-Ex prokazatelně působil na konzistenci stolice a myslím, že i splnil své poslání. Asi přípravek opět použiji po půl roce. Není laciný, ale doporučuji jej.

 • S výrobkem Wurm-Ex jsem byla spokojena, vyčistila jsem se (ani jsem netušila, co mé střevo ukrývá) a upravila se mi konzistence stolice. Kúru budu opakovat.

 • S přípravkem Wurm-Ex jsem byla spokojena.

 • Wurm-Ex užíváme preventivně, protože máme několik koček a dva psy v domácnosti a také ovce na zahradě, takže myslím, je kúra jednou ročně nutná. Myslím, že funguje. Chanca Piedra užívám dva měsíce a nemusím již brát nic víc na podporu žlučníku. I ledviny se mi zdají v podstatně lepší kondici (vzhledem k tomu, že jsem od dětství diabetik, dostávají ledviny zabrat). Jsem s přípravkem spokojena a myslím, že po využívání budu po nějaké pauze znovu pokračovat.

 • Tabletky Wurm-ex jsem koupila díky reklamě v televizi. Léta mám problémy se zácpou a nadýmáním, tak jsem je chtěla zkusit. Zdá se, že to byla dobrá volba.

 • Wurm-Ex - cítím se lépe po dobrání jedné dávky, zopakuji po půl roce znovu. Goji Kustovnice čínská - velmi chutné. Elastická bandáž Fox - už dříve vyzkoušeno, velice spokojena.

 • Wurm-Ex jsme si objednali celá rodina na odčervení. Dcera měla problémy se zažíváním - nadměrnou plynatostí, kterou ji způsobovala škrkavka. Nám s manželem byla zjištěna motolice. Dceři problémy odezněly a nám také. Dávku budeme opakovat po půl roce. Bohužel s parazity má problém každý a bohužel se to neřeší. Je prokázáno, že mnohé zdravotní problémy způsobují právě paraziti. Apiglukan - na ten nedám dopustit. Před zimou objednávám, aby byl po ruce, kdykoliv se projeví nachlazení či kašel. Pomáhá rychle i v těžkých formách kašle, u kterého kupované a doporučované sirupy a jiné produkty na kašel selhaly a vlekly se několik týdnů. Po podání Apiglukanu v akutních stavech 2 čajové lžičky najednou a zbylé 2 čajové lžičky do večera, máte do dvou dnů po kašli, chřipka odezní a nachlazení téměř vymizí.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 812 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni