loading

Recenze Knihy Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin (Dr.h.c. Jentschura Peter, Lohkämper Josef)

Kód produktu: z3704

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Pozorně jsem si celou knihu Zdraví díky odkyselení přečetl. Musím říci, že by se s ní mělo seznámit co největší počet lidí - v tom i lékaři, zejména diabetologové, dermatologové, pediatři. Rozšíření využití zde popsaných možností "odkyselování", odstranění usazených škodlivin v těle člověka, "detoxikace" by jistě přispělo k zlepšení zdravotního stavu mnoha lidem.

  • Kniha Zdraví díky odkyselení je trochu náročná, někdy se téma opakují, ale to je asi dvěma autory a opakování neškodí. Kdo chce problém odkyselení pochopit, plně doporučuji. Po přečtení se vám změní názor na životosprávu a přitom se do toho nenutíte, vezmete to za své. Je to spíš teorie, nečekejte recepty. Ta teorie je podstatná, znáte zásady a přizpůsobujete se. Doporučuji, chce to alespoň nějaké základy chemie a fyziologie.

  • V knize Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin jsou velmi zajímavé informace, dost odborné a podrobné, musí se studovat. Doporučuji pro toho, kdo očekává hodně podrobné informace z této problematiky.

  • Kniha Zdraví díky odkyselení obsahuje informace, které by měl každý člověk znát! Obsah knihy je velice dobrý.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni