loading

Recenze Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí

Kód produktu: z45601

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Syn má boreliózu, užívá přípravky Fytominerál a Ženšen + vitamín E a cítí se dobře. Nemá žádné příznaky, tak doufám, že produkty fungují.

 • Ženšen + vitamín E mi pomáhá proti únavě, cítím se lépe.

 • Joalis Spirobor jsem užívala poté, co mi byla diagnostikovaná borelióza. Doplnila jsem ho Premium Echinaceou a také Ženšenem, který mi dodával hodně energie. Pozdější krevní testy vyšly absolutně bez problému.

 • Ženšen + vitamín E - využíváno pouze 1 balení, hodnotím pozitivně, zlepšil jarní únavu. K lepšímu vyhodnocení bych musela brát déle.

 • S produkty jsem velmi spokojená. Aloe Vera jsem objednávala u Vás již podruhé. Aloe na mě působí dobře, mám lepší imunitu. Ženšen jsem užila jen jedno balení. Během užívání jsem cítila, že jsem více aktivní. Určitě si Aloe Vera znovu objednám.

 • Považuji Cordyceps za širokospektrální přípravek. Je mi po něm velmi dobře. Kombinace se Ženšenem je přímo dokonalá. Lze přepokládat, pokud stav i nadále vydrží, další objednávku.

 • Ženšen mě udržuje v aktivitě po celý den a Spiron krásně voní po citronu a stříkám si ho v kanceláři pro dobrý pocit.

 • Ženšen je vynikající na únavový syndrom u boreliózy. Jsem opět schopná fungovat, i když ještě ne na 100%, ale je opravdu výborný. Opravdu dodá energii. Echinacea je výborná na imunitu. Věřím, že spolu s úpravou stravy a vašimi produkty se mi zlepši i autoimunita. Děkuji celému týmu a Mudr.Šafránkovi.

 • Produkt Ženšen + vitamín E je moc dobrý, spokojenost. Čaj Matcha v sáčku je výborný, chutný a má pozitivní účinky.

 • Před 5 lety jsem měla boreliózu, výsledkem je oslabená imunita. Na internetových stránkách jsem hledala něco na posílení imunitního systému. Premium Echinacea a Ženšen + vitamín E mně moc pomohly. Tuto kombinaci objednávám již potřetí. Jsem velice spokojená a doporučuji svým známým.

 • Produkty Ženšen + vitamín E a Super Lecitin + E užívám pravidelně a cítím se dobře.

 • Opravdu mohu potvrdit příznivý účinek přípravků, dodávají mi energii a cítím se po nich velmi dobře. Pokud si zapomenu ráno vzít Ženšen + vitamín E, hned to poznám, mám po něm dostatek energie. Goji Kustovnici čínskou šťávu jsem užívala se svoji známou, která měla po zimě hrozně málo energie
  a moc ji to pomohlo a mně také. Nyní užívám každé ráno Goji - Kustovnice semínka, která si dávám do ovesných vloček s vlašskými ořechy a rozinkami. Je to výborná snídaně. Kustovnici čínskou i Ženšen jsem znala, můj syn mi ji přivezl z Číny, kde to číňané užívají stále. Mohu opravdu vaše výrobky, které jsem vyzkoušela jen pochválit.

 • Celadrin Extra objednávám pro manžela, kombinaci tohoto produktu s ženšenem si chválí, GS Echinacea a Ženšen jsem objednala již několikrát a je to dobrá volba po borelióze.

 • Na doporučení pana doktora Šafránka jsem objednala ženšen a echinaceu. S přípravky jsem spokojená, cítím se lépe a neurologické problémy vzniklé boreliózou téměř vymizely. Děkuji především panu doktorovi.

 • S přípravkem Ženšen + vitamín E jsem spokojen, únava je pryč a jsem vitálnější.

 • Tyto výrobky - Ženšen + vitamín E, Chia semínka a Premium Echinacea jsem na doporučení objednala na léčbu boreliózy. K tomu ještě z jiné objednávky nemocný užívá fytominerály z vaší nabídky. Jeho stav se postupně lepší, což přikládám i účinkům této přírodní léčby. Jinak při užívání samotného ženšenu je znát zlepšení nálady a celkové
  zlepšení i celkového fyzického i psychického stavu.

 • Ano, jsem jsem s vašimi produkty Super Lecitin + E a Ženšen + vitamín E spokojena. Léčím se s boreliózou, tak mi vaše produkty pomáhají.

 • Všechny tyto produkty - Cordyceps sinensis Max, Lecitin 3x silnější a Ženšen + vitamín E mamince pomáhaly více než dost na její původní potíže. Bohužel při hospitalizaci v nemocnici maminka spadla z postele a doktorka mi tuto skutečnost zatajila. Z chodící normálně myslící 85 leté ženy, mi vrátili z krátkodobé hospitalizace ležáka a ještě byla máma nadopovaná tak, že si pletla různé skutečnosti. Díky vašim prostředkům začala normálně uvažovat i celkově prospívat. Bohužel si při tom pádu zlomila kloubní hlavici, takže sice jinak prospívala, ale nemohla se postavit na nohu, když mi to začalo být divné, tak jsem ji opět nechala odvézt do nemocnice, ale tentokrát na ortopedii na RTG, tam onu skutečnost zjistili a začali ji konzervativně léčit. Léčbu vašimi prostředky jsem musela přerušit a opět se chodit dívat na maminku, jak chřadne. Cpali do ní Tramal, takže nemohla dobře mluvit a přitom stále měla bolesti. Po devíti dnech této léčby se jí zauzlovali střeva a praskl jí žlučník. Absolvovala dvě operace, přežila to a začala se hojit, teď je na JIP a už jí začínal zápal plic, takže bere další antibiotika. Bolesti nemá a oblbnutá se mi také nezdá. Jak to dopadne s ní a potom s její nohou, to je ve hvězdách. Kdy a zda se vůbec vrátí domů, je také ve hvězdách. Lecitin používám i já a moc mi pomáhá na energii, paměť a cholesterol. Ženšenu také věřím, to je známá věc, moje babička, která se dožila v plné síle a s čistou hlavou 95 let, ho brala pravidelně. Co se týče Cordycepsu, tak o tom jsem si mnoho přečetla a vkládala jsem mu velké naděje. Doufám, že ještě budu mít příležitost mamince tuto trojkombinaci dávat k užívání a že tady bude se mnou pár let, pokud možno pohyblivá, tak jak byla ještě donedávna.

 • Výrobky Premium Echinacea a Ženšen + vitamín E jsem si koupila, jelikož jsem měla problémy s klouby, jako následek streptokokové infekce. Onemocněla jsem koncem října. Můj stav se zlepšil (ASLO původně přes 700, momentálně cca 400), ale nedokáži říct, nakolik to bylo těmito preparáty. Mimo ně jsem ještě užívala enzymy a Mumio. Domnívám se ale, že tyto výrobky dopomohly zlepšení mého zdravotního stavu.

 • S produkty Ženšen + vitamín E, Regevit a Graviola anona jsem velice spokojen, protože mně pomáhají udržet si svoje zdraví.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni