loading

Recenze Knihy Zhubněte jednou provždy 1 (Mgr. Antónia Mačingová)

Kód produktu: z5198

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Vyzkoušela jsem 28denní očistnou kůru podle knihy Zhubněte jednou provždy. Snažila jsem se vše přesně dodržet, což zase tak těžké nebylo, jídla jsou docela chutná. A je pravda, že vůbec není chuť na sladké a vůbec jsem netrpěla hladem. Ze 74 kg jsem zhubla na 69 kg, ale v pase jsem ubrala skoro 10 cm, což bylo hned vidět. Teď mám "schůdek", na dovolené jsem se snažila z jídelníčku vybírat zdravější jídla a nepřibrala jsem. Určitě si zase zopakuji očistnou kůru.

 • Kniha Zhubněte jednou provždy je úžasná.

 • Dobrý den, prostudovala jsem si knihu Zhubněte jednou provždy velice důkladně. Změnila jsem stravovací návyky a opravdu to funguje. V pase jsem ztratila 10 cm a ze svých 108 kg mám v současné době 96 kg. Je to paráda. Cítím se velice dobře a jsem vděčná, že jsem si tuto knihu pořídila.

 • S knihou paní Mačingové Zhubněte jednou provždy jsem velmi spokojena, splnila veškerá očekávání. Díky jejímu očistnému stravovacímu programu již nemám oteklá a zarudlá lýtka.

 • S produkty jsem spokojená. Čaj je kvalitní. Z knihy Zhubněte jednou provždy 1 jsem nadšená a chci si u vás objednat i další díl + ještě jednu knihu pro maminku, která chce nový způsob stravování zkusit také.

 • Ráda se podělím o pozitivní změnu v mém životě především díky knize Zhubněte jednou provždy, neboť jsem se dala do celkové očisty organismu po několikaměsíčním marodění a výsledek je naprosto jedinečný. Nedávno jsem zakoupila ještě kvalitní odšťavňovač a již jsem pozitivní změnou životosprávy "nakazila" svoji mamku a dvě kolegyně z práce. A hlavně se po několika letech cítím opět dobře. Mockrát děkuji.

 • S knihou Zhubněte jednou provždy jsem maximálně spokojena. Absolvovala jsem již 28 denní harmonizující program a nyní již absolvuji čtvrtý týden schůdkové metody. Vyhovuje mi, že vím, co si dám k snídani, obědu a k večeři a dle toho si mohu i plánovaně nakoupit. Kila i míry jdou dolů i když nepotřebuji moc, začínala jsem na 65 kg. Strava mi moc chutná.

 • Kniha nám moc pomohla. Manžel zhubnul 15kg a 9cm v pase. Já 6kg a 4 cm v pase. Druhých 28 dní 5kg a 5cm v pase a já 2kg a 9cm v pase. Cítíme se dobře i po zdravotní stránce. Moc děkujeme.

 • S knihou Zhubněte jednou provždy jsem nadmíru spokojen. Její obsah je velmi srozumitelně sestave. Zvláště oceňuji, že mimo jednoho měsíčního programu je jídelníček rozepsán na další 3 měsíce. Pokynů se držím od ledna 2016 a zatím jsem zhubl o 13kg a v pase o 15cm. Knihu doporučuji i svým přátelům.

 • Po knížkách Zhubněte jednou provždy a Harmonie zdraví, krásy a vitality jsem toužila celý život, neboť mě naučily správnému stravování. Nechci se už nikdy vrátit, ke knedlíkům se zelím a vepřovým masem.

 • S knihou Zhubněte jednou provždy jsem velmi spokojena. Díky této knize jsem získala spoustu cenných informací.

 • Vařím podle knihy Zhubněte jednou provždy a za 6 týdnů mám dole 3 kg a 11 cm v pase. Určitě u toho zůstanu, mám ještě co shazovat.

 • Kniha Zhubněte jednou provždy je opravdu dobrá. Co se týče receptů a práce s ní. Mohu jen potvrdit, že 28 denní očistná kúra způsobila to, že jsem se zbavila mého špatného trávení, bolesti nártů, nejsem ospalá, mám více energie. Co se týče kg jsem za prvních 28 dní shodila 6 kg. Knihu jsem již doporučila mé rodině. Budu dál pokračovat, nikdy jsem se nesetkala s takto podrobným návodem ke zdraví.

 • Jsem velice spokojena s knihou Zhubněte jednou provždy, i s vašimi službami.

 • Knihu Zhubněte jednou provždy jsem kupovala pro dceru. Kniha se jí líbí, je s ní spokojená a vaří si podle ní. Doporučuji.

 • Ráda doporučím všem, kdo chce udělat něco se zdravím, knihu A. Mačingové Zhubněte jednou provždy. Vše funguje na 100 %, její detox je trvalý, recepty úžasné, a to se s manželem cpeme. Problémy se střevy jsou pryč, mám dole 7 kg a manžel 10 kg.

 • S knihou Zhubněte jednou provždy od Antónie Mačingové jsem spokojena, splnila mé očekávání. Recepty, rady a návody v této knize opradu fungují!!! Kniha je přehledně zpracovaná. Vyhodnotila bych tuto knihu jako výbornou.

 • S knihou Zhubněte jednou provždy jsem spokojena a doporučuji ji dalším známým.

 • Knihu ​Zhubněte jednou provždy jsem si koupila na doporučení známé, která se podle ní stravuje již několik měsíců. Byla jsem nesmírně překvapena její proměnou - nejen, že zhubla, ale nesmírně omládla, je plná energie, bolesti kolen ustaly. Rozhodla jsem se během několika dnů, že to zkusím také. Když to s takovou lehkostí dokázala ona, zvládnu to také. K tomu jsem měla ohromné štěstí, že mi nedalo žádný velký problém přesvědčit i manžela. Ve dvou se toto stravování dodržuje velmi snadno. A to podotýkám, nejsme obézní, BMI jsme měli v normě. Z 28 denního detoxu jsem nadšena. Opravdu to zafungovalo tak, jak jsme si představovali - těla se nám změnila. Snažím se. Na celém stravování je nejtěžší odmítat stravování (např. u rodičů) a vysvětlovat, že jíme, ale jinak, než si oni představují. Vůbec poznámky, už nehubněte, jsou hrozně protivné. Pozitivní je, že podle našeho výsledku jsme přesvědčili několik našich známých k zakoupení knížky a zamyšlení se nad tím, co jí.  Když jsem si koupila knihu poprvé, maminka mi knihu sebrala a odvezla sestře do Kanady, kde žije. Možná se to ujme i tam. Vím jistě, že dvě známé již 28 denní detox začaly a hlásí spokojenost. Takže, stravování podle Mačingové funguje!!!!

 • S knihou Zhubněte jednou provždy jsem spokojena a díky vašemu internetovému obchodu jsem ji sehnala, díky.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď,
dopravu máš ZDARMA
a zaplať třeba až v lednu.
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni