loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Schwarzkopf Professional
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Schwarzkopf Professional

Dějiny této úspěšné společnosti se začaly psát v roce 1898, kdy Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně svoji malou drogerii a o 5 let později uvedl na trh první produkt - práškový šampon. I v dalších letech se společnost Schwarzkopf může pyšnit řadou prvenství: první tekutý šampon, první nealkalický šampon na světě, první barevná pěna v Evropě. 

Schwarzkopf Professional neustále vyvíjí inovační profesionální vlasové přípravky a koncepty, a tím si udržuje svoji vedoucí pozici na kadeřnickém trhu. Jako první výrobce kadeřnických produktů přeměnil veškeré své vlasové spreje na bezfreonové. 

V roce 2000 společnost uvedla na trh stylingovou řadu Schwarzkopf OSIS. Následující rok byla zavedena řada vlasových přípravků Schwarzkopf BC Bonacure, která byla vytvořena pro uspokojení těch nejnáročnějších požadavků v oblasti péče o vlasy. Speciálně pro barvu a lesk blond vlasů jsou určeny produkty Schwarzkopf Blondme. Pamatováno je také na omlazení a obnovu vlasů, kterou nabídnou vlasové přípravky Schwarzkopf Time Restore, které reaktivují tvorbu keratinu díky obsahu kolagenu a aminokyselin. Společnost Schwarzkopf má své pobočky ve více než 80 zemích světa a patří mezi přední mezinárodní společnosti na kadeřnickém trhu.

Schwarzkopf - vlasová kosmetika profesionálů!

Zvolené filtry:
Schwarzkopf Professional×

+-Filtr

124 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Německá značka Schwarzkopf Professional byla založena v roce 1898. Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně vlastní drogerii, kterou se rozhodl obohatit o svou vlastní řadu kvalitní vlasové péče. Jeho prvním produktem byl práškový šampon. Brzy následovaly další produkty, jako například první tekutý šampon, první barevná pěna, Schwarzkopf barvy na vlasy apod. Vlasová kosmetika Schwarzkopf Professional je velmi inovativní a pravidelně svou nabídku vylepšuje o atraktivní novinky. Zároveň jako první přeměnila všechny svoje vlasové spreje na bezfreonové. Nabídka značky je velmi široká a produkty velmi kvalitní, proto tuto kosmetiku s oblibou používají také profesionální kadeřníci a stylisté. V roce 2000 byla na trh uvedena řada vlasové péče Osis, která zahrnuje i stylingové přípravky. O rok později nabídku obohatila řada Schwarzkopf BC Bonacure, která splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Pro blond vlasy je určená speciální řada Schwarzkopf Blondme, která blond vlasům navrací lesk a barvu. Řada Schwarzkopf Time Restore nabídne vlasovou kosmetiku, která reaktivuje ve vlasech tvorbu keratinu díky obsahu kolagenu a aminokyselin. Vlasy jsou díky této péči hloubkově regenerované, hydratované a lesklé. Schwarzkopf Professional je kosmetika profesionálů, která vašim vlasům nabídne skutečně exkluzivní péči.

  • Prohlédněte si certifikáty značky značky Schwarzkopf Professional.

    Certifikáty

    Certifikát pravosti

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni