loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Simply You
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Simply You

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.

Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Kontakt: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3.

Zvolené filtry:
Simply You×

+-Filtr

64 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Společnost Simply You Pharmaceuticals se již řadu let zabývá výzkumem, vývojem a výrobou parafarmaceutických produktů pro krásu a pro zdraví. Produkty vyvíjí tým zkušených specialistů v daném oboru. Cílem Simply You je nabídnout zákazníkům skutečně účinné přírodní doplňky stravy, stejně jako kvalitní kosmetiku. Mezi nejznámější produkty této společnosti zcela jistě patří doplněk stravy Donna Hair a Donna Hair Forte, který díky obsahu účinných látek vyživuje vlasy zevnitř a tím výrazně zlepšuje jejich kvalitu a vzhled. Vlasy jsou pevnější a lesklejší. Na podobné bázi je založen také doplněk Donna Nails, který zevnitř pečuje o kvalitu vašich nehtů. O zdraví vašich očí bude účinně pečovat doplněk Ocutein, rozdíl poznáte již po pár týdnech. Z kosmetických produktů můžeme doporučit především velmi účinný tělový krém proti striím Elasti-Q Exclusive, který svým složením a účinností navazuje na jedinečný tělový krém Elasti-Q Original. Krém je obohacen o další účinné látky, které příznivě působí na již vzniklé strie. Působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Má velmi příjemnou jemnou parfemaci, výborně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Simply You je tu pro vás, určitě jeho produkty vyzkoušejte.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 272 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni