loading

Spočítejte všechny kosmetické vychytávky a vyhrajte stylové šaty

Kolik kosmetiky má Terry na toaletce?

Bez kosmetiky by to nešlo a zvlášť pokud jste youtuberka, která natáčí videa na youtube o líčení, kosmetice a vůbec o všem, co patří do světa krásy a stylu. Jako Terry. Než vyrazí ven a začne svůj den, nalíčí se tak, aby byla sama sebou a cítila se skvěle. Na stole přitom má nejrůznější kosmetické vychytávky od štětců až po rtěnku. Kolik jich je? Spočítejte je a zahrajte si o stylové šaty Smashed Lemon.

Minulý týden jsme soutěžili o troje náušnice s pravými perlami od JwL Jewellery. Šťastné výherce uveřejníme zde 1. 6. 2017.

Tento týden o náušnice

Zjednodušené podmínky soutěže

Chcete se zúčastnit soutěže o troje šaty Smashed Lemon? Pošlete nám odpověď na uvedenou otázku prostřednictvím formuláře kdykoli od 30. května do 5. června 2017 včetně. Hned 6. června ráno vylosujeme 3 z vás, kteří vyhrají šaty Smashed Lemon. Jméno výherců se dozvíte na této stránce včetně správně odpovědi. Hodně štěstí :-)

Nakoukněte do šatny Terry nebo Jakubovi

Pánská šatna

A jak začíná váš den?

Sprcha, umýt vlasy, maska na obličej, lupínky k snídani, vybrat oblečení, dvakrát se převléct, vyžehlit vlasy, nalíčit se, vybrat kabelku, bundu a nakonec boty… Každé ráno stejné a přesto pokaždé jiné. Rituál, bez kterého si svůj den už ani nedokážete představit. Teď jste beze zbytku sama sebou...
Podívejte se, jak se natáčel spot s bloggerkou Terry MakeupTutorials v naší Fashion story.
Vstát 6:50 a v 7:05 už sedět v autě na cestě do práce. To je čistě mužská schopnost. Jak to ale vypadá u těch, kteří si ráno dávají na čas? A jakým rozhodovacím procesem si ráno procházejí? Jestli si místo oblíbeného šedivého trička vzít dnes to ještě šedivější?
Podívejte se, jak se natáčel spot s Jakubem, kterého znáte z Robinsonova ostrova v naší Fashion story.
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni