loading

Červencová soutěž o kabelku Lele Busy No.LEL00404 od značky Dara Bags

V druhé polovině července odměníme jednoho výherce stylovou kabelkou od značky Dara Bags.

Dara bags for Vivantis

Česká značka Dara bags pro nás vytvořila jedinečnou edici tří kabelek. Díky své zlaté barvě rozzáří každý váš outfit a zaručeně rozproudí konverzaci kamkoli se s ní vydáte. Inspirujte se jejich vzhledem, který jen tak nevyjde z módy, a příběhem, který se za nimi schovává.

Proč limitovaná edice s Darou?

Už dlouho toužíme po vlastní kolekci zlatých kabelek. Tak jsme to zařídili spoluprací s Dara bags. I ten nejmenší šev na kabelce je šitý ručně jednou ze švadlen. Jejich jména se dokonce ukrývají na kartičce v každém kusu, který vyrobily. Co se kvality týče, bát se zaručeně nemusíte – Darina osobně dohlíží na výjimečnost svých výrobků. Pečlivě vybírá každou látku, kterou nakonec v dílně použijí, aby vše bylo tak, jak má.

  • Elegantní kabelka Lele Busy české značky Dara bags,
  • v módní kombinaci zlaté a béžové barvy,
  • lze pohodlně nosit přes rameno nebo v ruce, proto si ji můžete do práce nebo třeba i na výlet.
  • Hlavní prostor, který se uzavírá zipem,
  • ukrývá tři vnitřní kapsy a karabinku na klíče, takže se ve všech věcech vyznáte a hledání bude hned jednodušší.
  • Kabelky Dara bags jsou šité v České republice z materiálů, které vybírá přímo návrhářka a zakladatelka značky Darina Ermisová.

Kabelky Dara bags nemusíte opatrovat jako oko v hlavě, aby vám dlouho vydržely krásné a jako nové, ale přece jen vyžadují trochu ohledů. Neperte je nikdy v pračce, v případě ušpinění je vyperte ručně, bez použití chemických přípravků a bělidel. Po vyprání je nechte zavěšené například na ramínku a nechte je uschnout přirozeně bez vkládání do sušičky. Pokud si budete chtít textilní část kabelky přežehlit, zvolte nižší stupeň na žehličce, který používáte na bavlnu. Nikdy nežehlete koženkové nebo kožené části kabelky. Pro větší bezpečí kabelky při žehlení zkuste vyžehlit přes čisté plátno nebo utěrku.Značka DARA BAGS vznikla v roce 2008, kdy se oděvní návrhářka a výtvarnice Darina Hubáčková rozhodla své nadání a kreativitu vtisknout do originálních kabelek a tašek.

Výhra:

V druhé polovině července odměníme jednoho výherce stylovou kabelkou od značky Dara Bags.


Soutěžní otázka:

V jakém roce vznikla značka Dara Bags?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 17.7.2017 do 31.7.2017
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 439 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherců proběhne 1.8.2017.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výherkyní 1. červencové soutěže se stala Lenka Koucká.
Soutěžní otázka: Od jakého roku existuje značka Dakine?
Správná odpověď: 1979.

Výherkyni blahopřejeme.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni