loading

Květnová soutěž o dámské světlé tričko se vzorem s krátkým rukávem velikosti XXL

V druhé polovině měsíce květen odměníme jednoho výherce dámským světlým tričkem se vzorem s krátkým rukávem velikosti XXL od značky Q/S.

QS designed by s. Oliver je nově startující urban & street značka, která byla poprvé k vidění na Fashion Weeku 2016 v Berlíně. Stejně jako mateřský brand s.Oliver, sází tato značka na výběr kvalitních materiálů. V nabídce jsou ležérní casual kousky vynikající odvážnými designy a jsou hodně trendy.Značka QS designed by s. Oliver plánuje spolupracovat s talentovanými umělci. Ambasadorem první kolekce se stal uznávaný německý DJ Robin Schulz.
Připravte se na nový start. Q/S designed by je víc, než jen móda. Q/S designed by je naše nová definice ležérnosti – váš styl, váš životní styl, váš soundtrack. Pro každý okamžik vašeho života.

Výhra:

V druhé polovině měsíce květen odměníme jednoho výherce dámským světlým tričkem se vzorem s krátkým rukávem velikosti XXL od značky Q/S.


Soutěžní otázka:

Kdo je ambasadorem první kolekce značky Q/S ?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 17.5.2017 do 31.5.2017
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 444 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherců proběhne 1.6.2017.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výherkyní 1. květnové soutěže se stala Dagmar Drábková.
Soutěžní otázka: V jakém roce byla založena značka VANS?
Správná odpověď: 1966.

Výherkyni blahopřejeme.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 746 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni