loading

Srpnová soutěž o tílko Roxy

Značka ROXY je velmi těsně spojena se společností Quiksilver, jedná se totiž o její oddělenou značku, která je zaměřena jen na dámskou módu. ROXY vznikla v roce 1990 s cílem obsadit nevyužitý trh zaměřený na ženy - surfařky. Zpočátku se tento tah jevil jako velký risk, ale ROXY zabodovala hned svými prvními kousky, kterými byly plavky. Od té doby se nabídka postupně rozšiřovala a nyní nabízejí sportovní oblečení, obuv, sluneční brýle, šperky, hodinky, batohy a tašky všeho druhu. Výjimkou nejsou ani kolekce zaměřené na batolata, děti a teenagerky. Výrobky ROXY spojuje nejen velmi vysoká kvalita materiálu a zpracování, funkčnost, ale také jedinečný a mladiství design.

Výhra:

V druhé polovině srpna odměníme jednoho výherce krásným tílkem od značky Roxy.


Soutěžní otázka:

V kterém roce vznikla značka Roxy?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 17.8.2017 do 31. 8. 2017
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 385 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherců proběhne 17.8.2017.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výherkyní 2. srpnové soutěže se stala Klára Půlpánová.
Soutěžní otázka: Kdy byla založena značka Keen?
Správná odpověď: 2003.

Výherkyni blahopřejeme.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni