loading

Prosincová soutěž o zimní čepici od značky Brekka

V prosinci odměníme jednoho výherce zimní čepicí od značky Brekka.

Italská značka Brekka se zaměřuje na kvalitní outdoorové vybavení. BREKKA neustále vyvíjí nové technologie a do nejmenších detailů propracovává každý kousek, který v její dílně spatří světlo světa. Přitom její kousky neztrácejí styl a originalitu vlastní italským designérům. Značka BREKKA si vydobyla místo i na světovém trhu. O jejích kvalitách svědčí i fakt, že už provozuje asi devět set obchodů v Itálii a tři tisíce po celém světě.

Výhra:

Výherce získá zimní čepici od značky Brekka.


Soutěžní otázka:

Jaký sortiment od značky Brekka na našich stránkách nenajdete?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 1.12. 2016 do 15.12. 2016.
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 268 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherců proběhne 16.12. 2016.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výherkyní listopadové soutěže se stala Naďa Kupková
Soutěžní otázka: Z jaké země pochází značka Brekka ?
Správná odpověď: Itálie.

Výherci soutěže o kuchařku Smoothcooking se stali Róbert Balík, Hana Vyvialová a Nina Kožíšková.
Soutěžní otázka: Katka si koupila svůj první zápisník na recepty jako součást časopisu v jedné z evropských metropolí. Která to byla?

Správná odpověď: Praha

Výhercům blahopřejeme!

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 34 426 produktů
od kabelky po parfém
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni