Přeskočit na hlavní obsah

Produktové obrázky

Hot Diamonds

Náhrdelník Hot Diamonds Micro S Clasic DP419 (řetízek, přívěsek)

Akce s kódem
1 828 Kč

Kód: sHD1013
Doprava ZDARMA od 2 500 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Stylový náhrdelník značky Hot Diamonds s přívěskem ve tvaru písmene S,
  • z vysoce kvalitního stříbra,
  • rhodiovaný povrch - nečerná, zachovává si lesk a je hypoalergenní,
  • osazený pravým diamantem,
  • dodáván včetně stříbrného řetízku v nastavitelné délce 40-45 cm,
  • oživte svůj outfit nadčasovým šperkem.

Související produkty

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro Z Clasic DP426 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro J Clasic DP410 (řetízek, přívěsek)
-38 %Akce s kódem
1 127 KčPůvodní cena:1 828 Kč
zítra u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro C Clasic DP403 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro P Clasic DP416 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro D Clasic DP404 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
zítra u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro H Clasic DP408 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro R Clasic DP418 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro L Clasic DP412 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
zítra u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro K Clasic DP411 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro B Clasic DP402 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Mohlo by Vás zajímat

Yankee Candle - Aromatická svíčka Signature sklo velké Cinnamon Stick 567 g
Akce s kódemVýhodné
568 Kč
zítra u vás

BANOBAGI - Liftingová pleťová maska Vita Genic Lifting (Jelly Mask) 30 g
-38 %
49 KčPůvodní cena:79 Kč
zítra u vás

Aroha - Magnesium Threonate & Taurate 90 kapslí
Akce s kódem
999 Kč
zítra u vás

Alcina - Pleťové tonikum s ovocnými kyselinami Skin Manager (AHA Effect-Tonic) 190 ml
Akce s kódem
322 Kč
zítra u vás

La Roche Posay - Denní hydratační krém pro citlivovu, reaktivní nebo alergickou pleť Toleriane (Daily Repair Cream Moisturiser) 40 ml
Akce s kódemVýhodné
559 Kč
zítra u vás

Wella Professionals - Vlasový sprej - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml
Akce s kódemVýhodné
170 Kč
zítra u vás

Organic Shop - Sada pleťových masek 7-Day Masks Set Glow Better
Akce s kódemVýhodné
219 Kč
zítra u vás

Afnan - 9PM Night Out - parfémovaný extrakt
Akce s kódemVýhodné
1 140 Kč
zítra u vás

Bioderma - Zklidňující pleťový krém Sensibio Defensive (Active Soothing Cream) 40 ml
Akce s kódemVýhodné
349 Kč
zítra u vás

Rituals - Dárková sada The Ritual of Sakura Medium Gift Set
-5 %
816 KčPůvodní cena:859 Kč
zítra u vás

Bioderma - Výživný sprchový gel pro suchou pokožku Atoderm (Gentle Shower Gel)
Až -10 %Bestseller
Od 233 KčPůvodní cena:260 Kč
zítra u vás

BANOBAGI - Hydratační pleťová maska Vita Genic Hydrating (Jelly Mask) 30 g
79 Kč
zítra u vás

Oriflame - Malinový zázračný kelímek 10,5 ml
Akce s kódemVýhodné
119 Kč
zítra u vás

Bioderma - Sada péče na suché a popraskané rty Atoderm 2 x 4 g
Akce s kódem
189 Kč
zítra u vás

Prada - Paradoxe - EDP (plnitelná)
Akce s kódem
zítra u vás

La Roche Posay - Péče proti nedokonalostem pleti Effaclar Duo+M (Anti-Imperfections Triple Corrective Care) 40 ml
Akce s kódemVýhodné
359 Kč
zítra u vás

Bioderma - Zklidňující pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)
Až -9 %Akce s kódem
zítra u vás

Wella Professionals - Sprej pro tepelnou ochranu vlasů EIMI Thermal Image 150 ml
Akce s kódem
244 Kč
zítra u vás

Troli - Pomůcka pro zmenšení velikosti prstenu
Akce s kódemBestseller
59 Kč
zítra u vás

Alcina - Čisticí pěna pro všechny typy pleti No.1 (Cleansing Mousse No.1) 150 ml
Akce s kódem
317 Kč
zítra u vás