Inspirace z výprodeje s Karolínou Kokešovou

Začátek nového roku bývá naplněný mnoha předsevzetími a výhledy do budoucna. Malujeme si, jak budeme více cvičit, zdravěji jíst a omezíme své zlozvyky. Pojďme na to spolu tak trochu zapomenout a říct, že si chceme ten nový rok jednoduše užít. Prožít jej co možná nejlépe nejen co se týče módy a vzhledu, ale také v psychické i fyzické kondici. Dostatek pohybu je klíčem k obojímu a jak všechny dobře víme, chce to něco pěkného na sebe.

Inspirujte se sportovním stylem Karolíny Kokešové.

Inspirace z výprodeje s Karolínou Kokešovou

…jen špatné oblečení. Jestli zrovna nepatříte mezi vyznavače běhu za každého počasí, ale zároveň nefandíte ani přeplněným posilovnám, najděte si svou vlastní cestu. Prodlužte svou procházku a schody, které vám přijdou do cesty, neobcházejte, ale rovnou vyběhněte a dejte si je rovnou dvakrát.

Takové lehké cardio si můžete dopřát prakticky denně a kdekoli, stačí jen nasadit svižnější tempo a standardní procházku proměnit v docela dobrý trénink. Nezapomeňte na chytré hodinky, ony vám ten výkon pořádně změří a pomohou vám dostat maximum z každé vteřiny strávené pohybem.

Romantické ocelové náušnice pecky VE1107S
Akce s kódem
Victoria Walls
Romantické ocelové náušnice pecky VE1107S
pozítří u vás

Cvičení s trenérem v gymu, intenzivní crossfit nebo pravidelná lekce jógy… Všechno je to skvělé a pokud to přijmete jako součást svého životního stylu, budete brzy užívat plody své dřiny v podobě bezchybné postavy, které padne i ta vytoužená menší velikost.

Občas chcete ale vypadnout do přírody, pryč z davu od lidí zvlášť v posledních letech. Vzít si jen to nejnutnější a vydat se na dlouhou procházku. Jediným cílem je relax a pohyb na čerstvém vzduchu, vyčistit si hlavu a nemyslet na nic. Krok za krokem jít po cestě ke zdravějšímu já. Chce to něco pohodlného a zároveň stylového na sebe a k dokonalosti nebude chybět vůbec nic

Trendy jsou dlouhé vesty, pekně teplé a prošívané, které vás ochrání před každým rozmarem počasí. V případě tužší zimy, sáhněte samozřejmě po kabátu či bundě. V kurzu je také vrstvení, takže se nebojte obléct vestu přes slabší sportovní bundu apod. Móda je hra, nezapomínejte.

Tenisky UA UltraRange Exo
-34 %Výprodej
VANS
Tenisky UA UltraRange Exo
pozítří u vás
Červený kabala náramek se zirkonem 13005.3
Akce s kódem
Evolution Group
Červený kabala náramek se zirkonem 13005.3
pozítří u vás

Všechna PRO aktivního životního stylu dobře znáte a my přidáme jeden navíc – sportovní look vás osvobodí. Zvlášť po dni stráveném v kanceláři, na cestách v autě, v zaměstnání, kde musíte dodržovat dress code… Obléct padnoucí teplákovku, nahodit SPORT a vyrazit do fitka, na jógu nebo jen tak na procházku, to je přece pecka!

Užívejte si svobodu pohybu a pusťte své já ze řetězu. Ve fitku, v parku nebo doma, pojďme to stylově rozhýbat… ?

W03BL Smartwatch - Blue
-42 %Výprodej
Wotchi
W03BL Smartwatch - Blue
pozítří u vás
Ocelové náušnice s modrým krystalem TH2700260
Výhodné
Tommy Hilfiger
Ocelové náušnice s modrým krystalem TH2700260
pozítří u vás