Znáte to sami. Jarní úklid je nic moc zábava, ale udělat se musí. A my jsme zrovna až po uši v inventuře. Na vaše objednávky nezapomeneme, jen je odešleme nejdříve 1. 3. 2018. Děkujeme za pochopení. 

loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Swarovski
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Swarovski

Pod pojmem SWAROVSKI si téměř celý svět vybaví dokonalost, luxus a kvalitu. Není divu, protože zdokonalování v oblasti zpracování krystalů se rakouská firma věnuje již od roku 1892, kdy si její zakladatel Daniel SWAROVSKI nechal patentovat elektrický řezací stroj. Ten přinesl možnost dokonalejšího broušení a tím pádem i vznik nádherných broušených křišťálů. SWAROVSKI ovšem není jen o výrobě krystalů a jejich použití v okouzlujících špercích, ale věnuje se také výrobě bytových doplňků, mezi které se řadí lampy, lustry, různé plastiky nebo sochy. Díky spolupráci s několika návrháři, je vliv společnosti SWAROVSKI patrný také v módě, kdy vzniká nevšední oblečení, módní doplňky a také parfémy.

Zvolené filtry:
Swarovski×

+-Filtr

65 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Rakouská značka Swarovski je neodmyslitelně spojena s luxusními třpytivými šperky, které milují ženy na celém světě. Její historie sahá až do roku 1892, kdy si její zakladatel, umělecký sklář Daniel Swarovski, nechal patentovat elektrický řezací stroj. Tento vynález byl naprosto zlomový, protože umožňoval mnohem dokonalejší brus a tím pádem mnohem detailnější a mnohem třpytivější zpracování broušených křišťálů. Krystaly Swarovski se tak staly synonymem pro kvalitu, luxus, nadčasovost a dokonalost. V roce 1908 Swarovski postavil vlastní sklárnu a od roku 1913 se plně zaměřil na broušené sklo. Tradice se uchovala i po jeho smrti a výrobky se těšily velké oblibě, firma začala své zboží vyvážet do Německa, Velké Británie a USA. Značka Swarovski v dnešní době nevyrábí pouze okouzlující šperky, ale také řadu stylových bytových doplňků, jako například lampy, lustry, nejrůznější plastiky či sochy. Vše je vyráběno díky mistrům ve svém oboru, kteří spolupracují s několika návrháři, kteří výrobkům propůjčují svůj jedinečný vytříbený vkus. Zákazníci dále mohou vybírat z módního oblečení, módních doplňků a také parfémů. Přivoňte k vůni Aura, která si vás dokonale podmaní vůní růže. Šperky Swarovski jsou dokonalým dárkem, který potěší každou ženu. Sázkou na jistotu jsou náušnice Swarovski a prsteny Swarovski. Nejrůznější tvary a barvy, precizní zpracování a dokonalý luxus je určen pro každou milovnici třpytivých klenotů.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni