loading
loading
 

+Filtr

Typ produktu

Značka
+ -

Talika
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Talika

Od svého vzniku v roce 1948 produkují laboratoře TALIKA originální a účinné přípravky, které dokáží vyhovět požadavkům i té nejnáročnější ženy. Vše začalo na očním oddělení jedné pařížské nemocnice, kde mladá lékařka Danielle Roches vyvinula antibakteriální mast na rostlinné bázi pro léčbu pokožky pacientů, kteří za války utrpěli v obličeji popáleniny 3. stupně. Výsledky byly ohromující: pacientům zázračně dorostly řasy!

Z tohoto objevu se zrodil kosmetický bestseller Lipocils - gel pro delší a hustší řasy, který učinil z milionů žen po celém světě věrné zákaznice značky TALIKA. Dnes se TALIKA může pochlubit dalšími výjimečnými přípravky, které jsou zaměřeny na oči, nehty a ruce. Neméně oblíbené je také Bust Serum na zpevnění poprsí.

Jejich účinnost byla prokázána klinickými testy provedenými týmem dermatologů z nemocnice Pitié-Salpetriere v Paříži. Alexis De Brosses, prezident společnosti TALIKA, vysvětluje: "Cílem naší značky, která šíří úctu k přírodě a našim smyslům, je vykouzlit úsměv na tváři každé ženy, která používá přípravky TALIKA."

Zvolené filtry:
Talika×

+-Filtr

2 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Francouzská značka Talika byla založena v roce 1948. Od svého založení ušla ve svém vývoji notný kus cesty. Zajímavostí z historie společnosti je událost na jejím počátku, kdy mladá lékařka Danielle Roches v pařížské nemocnici vyvinula antibakteriální mast na rostlinné bázi pro léčbu popálenin 3. stupně. Výsledky naprosto předčily očekávání. Pacientům se výtečně hojila nejen poraněná pleť, ale také jim dorostly řasy a to velmi kvalitní, husté a lesklé. Tento neobyčejný objev dal směr dalšímu vývoji společnosti Talika, která se zaměřila na pečující kosmetiku tohoto charakteru. Světlo světa tak spatřil bestseller Talika Lipocils, jehož gelovitá konzistence se na řasy snadno nanáší pomocí kartáčku a již pár týdnů po aplikaci můžete pozorovat delší a hustší řasy. Talika sérum pro růst řas patří k nejprodávanějším kosmetickým produktům této značky. Za pozornost jistě stojí i další bestseller, který si oblíbily ženy po celém světě a to Bust Sérum, které díky obsahu účinných látek velmi efektně pečuje o pokožku prsou, kterou zpevňuje a vypíná. Kosmetika Talika má ve své nabídce ale i další exkluzivní produkty zaměřené na citlivou oblast kolem očí, tvář, ale i ruce a nehty. Talika plně splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákaznic.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 46 004 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni