Boty a kabelky jsou pro většinu žen to samé co auta a hodinky pro muže a propadnout krásným a pohodlným botám není úplně těžké pro nikoho z nás.

A když objevíte značku, která kromě výroby stylových bot také zvládá pomáhat a šířit pozitivní energii a inspiraci na všechny světové strany, nejde si ji nezamilovat.

A tak to máme s botami od TOMS, proto je tato dávka inspirace celá obutá právě do nich… ♥

„Jedny za jedny“

 

TOMS je zkratkou anglického „Tomorrow shoes“ tedy Boty zítřka. A budoucnost je v naději a pomoci těm, kteří to nejvíc potřebují. Pomocí modelu „One for One“ se za každý jeden prodaný pár bot TOMS předá druhý nový pár bot dítěti, které žádné nemá. Aby už nikdy nemuselo chodit bosé.

Boty pro bosé děti

Když se americký cestovatel a podnikatel Blake Mycoski vydal na humanitární cestu do Argentiny, netušil, že mu právě tato cesta změní život i podnikání. Zapojil se do projektu, jehož cílem bylo rozdávat chudým dětem z Buenos Aires ochozené boty.

Většina dětí nikdy neměla ani jediný pár bot a chodila všude bosa. Následkem toho byly děti často nemocné, navíc nemohly chodit do školy. Buď do školy bosé jednoduše nedošly, nebo je tam bez bot nepustili.

A tak se zrodil nápad na značku, která bude boty rozdávat. Jen tak. Protože pomáhat je boží.

Noste je třeba k šatům

Textilní boty TOMS se skvěle hodí k džínám, slim kalhotám, ale i k šatům nebo sukni. Slip-on tenisky od TOMS sedí na noze jako ulité, jsou úžasně měkké a pohodlné. Ačkoli se jedná o tenisky, působí velice žensky a díky lehce zúžené špičce opticky zužují nohu. V šatech a s TOMS na noze se budete cítit lehce a uvolněně.

Více než 70 milionů párů, více než 70 milionů obutých dětí

TOMS se od svého založení snaží zlepšit životy těch, kteří potřebují pomoc.

Nenarodili se ve vyspělých oblastech, potýkají se s hladem, chudobou, extrémními klimatickými podmínkami. TOMS nedaruje jen boty. Pomáhá v oblastech s nedostatkem vody, s nedostatkem zdravotnické pomoci apod.

Pod hastagem #StandWithToms najdete na sociálních sítích příspěvky celebrit, značek a lidí z celého světa. Zapojte se také a nákupem bot TOMS přispějte na dobrou věc.

Igelitkám odzvonilo

Jestli jsou boty TOMS botami zítřka, pak taškou zítřka rozhodně není igelitka. Sáhněte po látkových taškách z ekologické produkce. S každým nákupem, který si nevložíte do nové „jednorázové“ igelitové tašky, přispějte k ochraně životního prostředí. Zvolte si ekologickou, společensky odpovědnou cestu.

Podělte se o inspiraci