Všechna testování
Sada na bělení zubů Toothy


Zoubky jako perličky byly donedávna výsadou celebrit a sportovců. Nešlo o nikterak levnou záležitost, kterou navíc provázelo mnoho mýtů o poškozené sklovině nebo bolesti. Česká značka Toothy působí na českém trhu jako zjevení. Slibuje vybělení zubů až o 3 odstíny, nemusíte se bát bolesti ani zvýšené citlivosti zubů, a navíc je za bombastickou cenu. Vyzkoušeli jsme na vlastní zoubky startovací bělicí sadu Toothy Launcher Set, která vyniká jednoduchou a intuitivní aplikací, především ale skvělými výsledky.
 

Vybělení zubů 1
Recenze na Toothy 1


Nemáte s bělením zubů žádné zkušenosti a jednoduše nevíte, kde začít? Přesně pro vás je bělicí sada Toothy Launcher Set, která obsahuje náustek s LED světlem, speciální zubní pasty pro ranní i večerní čištění a bělicí gely na 6 dní. Přesně tolik stačí na to, aby se vaše zuby rozzářily a vybělily o několik odstínů. LED světlo vám potom zůstane a v budoucnu se můžete dle libosti zásobovat jen doplňujícími bělicími gely.

Recenze na Toothy 2


Unikátní bělicí gel vyniká jedinečnou kombinací účinných látek, které při aktivaci UV světlem oxidují a likvidují tak nečistoty na zubech i bakterie, kvůli nimž zuby žloutnou. Celá bělicí sada Toothy podléhá certifikátům dle NQA a poskytuje tak to nejlepší na trhu. S bělicím gelem skvěle spolupracují také zubní pasty Toothy.

Vybělení zubů 2
Vybělení zubů 3
Recenze na Toothy 3


Naše zuby potřebují ráno odlišnou péči než ve večerních hodinách a přesně to respektují denní a noční pasta Toothy. Ranní pasta Toothy chutná po kokosu, dokonale vydezinfikuje ústa a díky karnaubskému vosku zuby obalí ochranným filmem, který je celý den chrání. Noční pasta využívá účinků bentonitového jílu, jenž zuby po celém dni opraví, zároveň je ale rozzáří a díky aktivnímu jílu a hydroxyapatitu také viditelně vybělí.

Závěr testování
  • Našim testerkám se v první řadě líbil snadný návod k použití a stupnice „bělosti,“ kde každá z nich mohla otestovat, jaké účinky má bělení.
  • S výsledkem bělení byly naše kolegyně velmi spokojené, zuby sada Toothy vybělila až o jeden odstín a výsledek byl vidět již po 3 dnech.
  • Bělení bylo naprosto bezbolestné i u testerek, které mají potíže s citlivými zuby a dásněmi, nepociťovaly ani žádné pálení nebo trnutí zubů.
  • Skvělé hodnocení získaly obě zubní pasty, které zaujaly skvělou chutí a výborným pocitem po čištění zubů. Ten je podle našich testerek srovnatelný s návštěvou zubní hygieny.
  • Naše kolegyně ocenily intuitivní používání včetně aplikátoru s přesným dávkováním na každý den, který aplikaci ještě více usnadnil.
Před a po bělení
Sada na bělení zubů Launcher Set
Doprava zdarma
Toothy
Sada na bělení zubů Launcher Set
zítra u vás
Sada na bělení zubů Starter
Doprava zdarmaVýhodné
Toothy
Sada na bělení zubů Starter
zítra u vás
Ústní voda s bělicím účinkem 500 ml
Toothy
Ústní voda s bělicím účinkem 500 ml
zítra u vás
Bambusový zubní kartáček Brush Bílý 1 ks
-35 %Výprodej
Toothy
Bambusový zubní kartáček Brush Bílý 1 ks
zítra u vás
Všechny produkty Toothy
Testovali jsme toho mnohem více!