Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  info@vivantis.cz | 468 006 315
 

+Filtr

Značka
+ -

Tribal
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Barva
+ -

Povrchová úprava
+-

Vymazat

Tribal

Nechte se zlákat třpytem šperků české značky Tribal, která vznikla v roce 2001. Zaměřila se na výrobu šperků z kvalitní chirurgické oceli, které jsou díky tomu hypoalergenní, barevně stálé a odolné vůči oděru a oxidaci. Můžete vybírat z bohaté nabídky náušnic, prstenů, náramků, náhrdelníků, přívěsků a piercingů. Nejen kvalita, ale také osobitý a originální design si vás jistě získají.

Zvolené filtry:
Tribal×

+-Filtr

333 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Swarovski krystaly, chirurgická ocel a další materiály

Společnost Tribal svou nabídku pravidelně obohacuje o šperky, které reflektují poslední módní trendy, ať už se to týká zpracování, nebo barevných kombinací. Chirurgická ocel je tak často zdobená barevnými třpytivými kamínky, čirými krystaly Swarovski, nebo doplněná černým kontrastním silikonem či kvalitní kůží. Velmi efektně také působí kombinace lesklé a matné povrchové úpravy. Nabídka obsahuje jak šperky pro ženy, tak také pro muže a unisex kousky. Šperky Tribal jistě potěší každou ženu. Jsou dobrým tipem na krásný dárek a dokáží zaujmout mnoha propracovanými detaily. Velkou předností je také příznivá cena

značky

Tribal – krásné české šperky

Nechte se zlákat třpytem šperků české značky Tribal, která vznikla v roce 2001. Zaměřila se na výrobu šperků z kvalitní chirurgické oceli, které jsou díky tomu hypoalergenní, barevně stálé a odolné vůči oděru a oxidaci. Můžete vybírat z bohaté nabídky náušnic, prstenů, náramků, náhrdelníků, přívěsků a piercingů. Nejen kvalita, ale také osobitý a originální design si vás jistě získají.

Swarovski krystaly, chirurgická ocel a další materiály

Společnost Tribal svou nabídku pravidelně obohacuje o šperky, které reflektují poslední módní trendy, ať už se to týká zpracování, nebo barevných kombinací. Chirurgická ocel je tak často zdobená barevnými třpytivými kamínky, čirými krystaly Swarovski, nebo doplněná černým kontrastním silikonem či kvalitní kůží. Velmi efektně také působí kombinace lesklé a matné povrchové úpravy. Nabídka obsahuje jak šperky pro ženy, tak také pro muže a unisex kousky. Šperky Tribal jistě potěší každou ženu. Jsou dobrým tipem na krásný dárek a dokáží zaujmout mnoha propracovanými detaily. Velkou předností je také příznivá cena.

dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy