Je pro vás lakování nehtů zdlouhavé a nemáte čas na návštěvu manikérky? V tom případě by vás mohly zajímat umělé nehty od značky KISS. Jejich posláním je, aby každá z nás měla svůj kosmetický salón u sebe doma. Kvalitní kosmetické produkty od značky KISS vám ušetří čas, úsilí i peníze a výsledek bude stát za to.

 

 

Dlouhému lakování nehtů a čekání, až lak zatvrdne, můžete dát rovnou sbohem. Vaše manikúra bude záviset jen na rychlém nalepení a máte vystaráno.

 

Výhodou umělých nehtů je také to, že je můžete použít několikrát. V portfoliu značky KISS najdete nepřeberné množství designů v několika řadách:

Salon Acrylic French & Nude Nails Francouzská manikúra nebo nude nehty mrknutím oka. Umělé nehty Salon Acrylic French jsou vyrobeny technologií akrylových infuzí. Jsou stejně kvalitní jako od profesionální manikérky, ale oproti těm ze salónu jsou tenčí a mají dokonale hladký povrch. Nehty z této řady můžete nosit tak, jak jsou, nebo si je sami dotvořit svým oblíbeným lakem na nehty.

 

Gel Fantasy – Už z názvu vypovídá, že se jedná o gelové nehty, od kterých můžete očekávat okouzlující lesk, ten nejhladší povrh a nejrůznější barevná provedení. Tenkou vrstvu lepidla naneste na váš nehet i na umělý tip, oba k sobě přitiskněte, podržte po dobu asi pěti sekund a je hotovo.

 

Salon Naturals – Nehty z této řady jsou obdobou profesionálních akrylových nehtů, které známe z nehtových studií. Právě díky tomu jsou sázkou na jistotou i pro profesionály v oboru. Vydrží totiž déle a jdou lehce odstranit a vyměnit za jiné. V každé sadě z řady Salon Naturals najdete i lepidlo. Jsou vhodné pro lakování a lze je zastřihnout a upravit do libovolného tvaru.

imPRESS – Perfektní manikúra snadno a rychle i bez lepidla. Nehty imPRESS mají patentovanou technologii SuperHold, díky které není k jejich aplikaci potřeba ani kapka lepidla. V této řadě si vyberete nehty na každou příležitost – od těch nejpřirozenějších až po extravagantnější modely.

 

Testovali jste: 100 % zákaznic doporučuje

Naše zákaznice si tyto nehty opravdu oblíbily. Jedna z nich nám potvrdila, že jí nehty vydržely celý týden, než se jeden z nich začal po mytí nádobí odlepovat.