loading

Dárky, které potěší,

podle vašich oblíbených youtuberů

Vánoční anketa na Youtube

  • 1) Ježíšek nebo Santa?
  • 2) Vanilkové rohlíčky nebo Makronky?
  • 3) Kapr nebo kuře?
  • 4) Popelka nebo Mrazík?
  • 5) "Měkkejši" nebo "Tvrďouši"?
  • 6) Vánoce na svahu nebo na pláži?
  …tyto a další vánoční otázky na tělo jsme položili vašim oblíbeným youtuberům. Jak odpověděli a jak mají Vánoce nejraději, se dozvíte v našem videu. A co vy? Jak byste odpověděli vy? Máte rádi českou klasiku, nebo o Vánocích raději experimentujete a inspirujete se světovými trendy? Pochlubte se nám třeba na Facebooku nebo nasdílejte video mezi svoje známé.

Dárky podle Báry alias Barušminky

 • Jaké dárky Bára naděluje svým blízkým a co se jí naopak neosvědčilo? Co si pod stromeček přeje každý rok? Je zastánkyně originalit nebo spíš dárků, které vždycky potěší?

  Báru znáte z kanálu Barušminky a ze stejnojmenného blogu. Patří k týmu Vivantisu a je také maminkou ročního syna.

  Barušminky
  Mám ráda dárky, se kterými člověk tak nějak počítá a těší se na ně. U mě je to třeba svíčka. Kdysi jsem si přála Yankee Candle a od té doby se na ni můžu od mamky těšit každý rok. Navíc, když si ji zapaluji, pokaždé si na mamku vzpomenu. Jako milovnice kosmetiky ráda kosmetiku dostávám i ji dost často dávám, ale pouze takovou, o které vím, že bude využitá.
  Bára z kanálu Barušminky

Dárky podle Filipa alias StyleMate

 • Má Filip raději dárky, které ho potěší a o kterých dokonce ví, že jej pod stromečkem čekají nebo si potrpí na originální nápady? A jak to má s Vánocemi? Jak to vidí muži, mají rádi měkké dárky?

  Filip se rozhodl, že bude inspirovat české muže a bude jim prostřednictvím videí na youtube radit třeba s tím, jak se obléká správný gentleman, jak se nosí obleky, jak si správně uvázat kravatu apod. Prostě, jak být sami sebou, ale zároveň vypadat dobře a vyznat se ve světě pánského stylu.

  StyleMate
  Sto lidí, sto chutí a každý ve skrytu duše čeká na Vánoce něco jiného. Největší radost mi udělá dárek, který je vybíraný pečlivě, pro mě na míru. Ten, kdo mi dárek vybíral, nekoupil to první, co mu po cestě cvrnklo do nosu. Mám rád kvalitní doplňky jako je třeba kravata, kapesníčky do saka, manžetové knoflíčky nebo kvalitní spodní prádlo.
  Filip z kanálu StyleMate

Dárky podle Hany B.

 • Jak Hanka vzpomíná na Vánoce, když byla malá a v čem byly jiné než dnes? Které dárky dřív nerada rozbalovala a teď se na ně těší? A proč ji přijde, že Vánoce v dětství mají jiné kouzlo než v dospělosti?

  Hanka je mladá ostravská youtuberka, kterou baví nejen kosmetika ale také móda, takže u jejích videí se rozhodně nudit nebudete.

  Hana B.
  Kdysi se mi člověk zavděčil úplně čímkoli. Sice jsem psala dopisy pro Ježíška, ale bylo mi to fuk. Měla jsem radost ze všeho. Měkké dárky byly v pubertě a v dětství to úplně nejhorší, co se vám mohlo pod stromečkem stát. Čím jsme starší, tím jsem raději za takové ty praktické dárky, jako jsou třeba ponožky. Navíc mi je neustále žere pračka, tak mi pořád nějaké chybí.
  Hanka z kanálu Hana B.

Dárky podle Verči alias Blueberry Pink

 • Bez jakých dárků podle Verči nejsou Vánoce Vánocemi? Proč se každý rok těší na to, že dostane ponožky? A jaké dárky si přeje pod stromeček letos?

  Na Verči youtube kanále a blogu najdete nejen kosmetická videa ale také tipy na knížky a svíčky, které miluje. Také se ráda hezky obléká a i když nemá míry modelky, vždy najde oblečení a doplňky, ve kterých je sama sebou.

  Blueberry Pink
  U nás si každoročně dáváme praktické dárky, nejsme moc na vymýšlení specialit a originalit. Já se vždycky těším na poukázky na nákup a na pyžamo a ponožky. Měkkoušů míváme pod stromečkem asi nejvíc. Hlavně je poznáte podle toho, jak jsou neforemně zabalené, ale to nevadí. Někdy vymýšlíte specialitu, dáte si s tím fakt práci a pak to nadšení není takové, jako bylo očekávání.
  Verča z kanálu Blueberry Pink

Chci se zúčastnit vánoční soutěže

Dárek

Dnes už jste soutěžili, zkuste své štěstí zase zítra

Zkusit to můžete zase zítra

Dárek

Pokud se opakovaně nemůžete zúčastnit soutěže, může to být tím, že jste v minulosti porušili podmínky. Napište nám na /mail/ a my to rádi prověříme. Děkujeme za pochopení.

Gratulujeme, právě jste vyhráli

Výhra
Informace o Vaší výhře posíláme také na zadaný e-mail.

Soutěžit s námi můžete zase zítra. Váš Vivantis

Gratulujeme, právě jste vyhráli

Výhra

Kam Vám můžeme výhru poslat?

-

Kompletní informace o Vaší výhře Vám posíláme také na zadaný e-mail.
info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Doprava ZDARMA
s platbou odloženou
třeba až na leden.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni