loading

 

Kdo si hraje nezlobí :) A tak, jakmile nasněží a zamrzne místní rybník, probudí se dítě uvnitř nás… Nic nás neláká víc, než nasadit brusle, nebo vytáhnout sáňky na nejbližší kopec. Na nohy sněhule, ve kterých je teplo jako v pokojíčku, na hlavu beranici, pod kterou se nedostane ani ten nejostřejší severák a na ruce nepromokavé rukavice… Protože hned jak sundáte brusle, užijete si ještě pravou zimní koulovačku. Také milujete zimu?

Uši v teple

Základní pravidlo před každou zimní venkovní aktivitou zní: Nasadit čepici. Uši prostě musí zůstat v teple. A navíc – čepice je stylová záležitost. Teprve s ní svůj zimní model perfektně doladíte. Líbí se vám víc obyčejná nebo s bambulí? Barevná nebo s nápisem?

Rande na zimáku

Dejte si rande na zimáku. Ať spolu chodíte teprve pár týdnů nebo už několik let, během bruslení se sblížíte víc, než byste si mohli myslet. Vzájemně se podpoříte, každé lehké zaváhání můžete využít k objetí. Tak jakoby náhodou, to se rozumí. A nakonec se promrzlí budete tulit nad hrnkem horkého čaje. A bude to taková zimní romantika, že si budete přát, aby jen tak neskončila.

Bruslařka v ponču

Na zimák můžete klidně přijít v kabátu po kolena, ale bruslit se vám bude lépe v roláku a v ponču. Více vrstev vás lépe zahřeje, bude se vám snadněji pohybovat a navíc budete za královnu ledové plochy.

Hvězdy zimního stadionu

 

Ať už se vydáte na brusle, proženete boby na kopci za městem, nebo vyjedete na hory do čerstvě napadeného prašanu, užívejte si zimu naplno a stylově. Oblečte se tak, abyste se i v třeskutých mrazech cítili sami sebou a aby vám bylo jednoduše fajn. A postavte si sněhuláka. Jen tak, protože vás to bude bavit.

Podělte se o inspiraci

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 242 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni