Principy ochrany soukromí na Vivantis.cz
Vivantis.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v  Nastavení soukromí.
Rozumím
Upravit nastavení soukromí
Více informací o ochraně soukromí
loading

Život ve Vivantisu

Naším mottem je #bytsamsebou. Ve světě, kde můžete být kýmkoliv, je totiž krásné být sám sebou. A to platí nejen v naší komunikaci se zákazníky. Staráme se o to, aby i naši zaměstnanci se mohli cítit sami sebou a bavilo je u nás pracovat.

Chtěli byste se i vy stát součástí naší vivantisí rodiny? Zajímá vás, jaká je naše firemní kultura a personální politika?

Našich 5 základních hodnot

Ve Vivantisu uznáváme společně stanovené hodnoty a pravidla. Ty šíříme směrem k našim zákazníkům, při komunikaci s dodavateli, našimi partnery, ale i mezi zaměstnanci. Stanovili jsme si 5 základních pilířů naší firemní kultury, které vyjadřují to, v co věříme, kam směřujeme a podle čeho se rozhodujeme.

1. Spokojený zákazník

Zákazníci jsou alfou a omegou našeho snažení. Vážíme si jich a vždy se jim pokoušíme vyjít vstříc. Nabízíme pouze kvalitní produkty a profesionální služby. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, chováme se slušně a lidsky.

2. Orientace na výsledek

Neustále se rozvíjíme. Pracujeme na vylepšování firemních procesů. Víme, že i ta nejlepší myšlenka by měla bez dotažení do reálné podoby jen minimální hodnotu. Pracujeme, jak nejlépe umíme, a nikdy se nevzdáváme.

3. Spolupráce

Jsme jeden tým a jde nám o stejnou věc. Jsme k sobě vstřícní, pomáháme si a respektujeme se. Vážíme si práce druhých, vzájemně se učíme, sdílíme svoje znalosti a zkušenosti. Fungujeme neformálně, často se oslovujeme křestními jmény. Vytváříme příjemnou atmosféru.

4. Inovativnost

Jsme otevření novým nápadům a neustále se rozvíjíme. Podporujeme kreativitu a výkonnost. Myslíme nekonvenčně, učíme se zkoušením nových věcí. Jsme otevření novým podnětům a nápadům. Oceňujeme vlastní iniciativu.

5. Pravdivost

Jsme důvěryhodní a loajální, a to jak k našim partnerům, k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Jednáme vždy férově a čestně. Uvědomujeme si, že každý z nás je zodpovědný za své činy. Dodržujeme své sliby. Komunikujeme otevřeně a poskytujeme jen pravdivé informace.

Personální politika a vivantisí benefity

Snažíme se o to, aby každý zaměstnanec Vivantisu byl spokojenou součástí našeho kolektivu. Chceme, aby se u nás zaměstnanci mohli cítit sami sebou a byli hrdí, že jsou naší součástí. Vážíme si jejich odvedené práce, a proto kromě finančního ohodnocení:

- dáváme pocit jistoty a stabilního zázemí
- u většiny kancelářských pozic prosazujeme pružnou pracovní dobu
- podporujeme vlastní iniciativu a kreativitu
- umožňujeme osobní i profesionální růst
- podporujeme účast na seminářích, workshopech, konferencích
- nabízíme firemní hodiny angličtiny
- rozvíjíme měkké i tvrdé dovednosti na školeních a trénincích
- podáváme pomocnou ruku vždy, když je potřeba
- přispíváme na doplňkové penzijní spoření a životní pojištění
- dáváme možnost pořídit si naše zboží i zboží našich partnerů za VIP ceny
- dbáme na příjemné pracovní prostředí a dobrou technologickou výbavu
- záleží nám na zdraví našich zaměstnanců, pravidelně je zásobujeme vitamíny a
přírodními doplňky
- děláme radost malými dárečky a překvapeními (třeba palačinkovým dnem )
- nové pracovní příležitosti nabízíme prioritně stávajícím zaměstnancům
- odměňujeme při pracovních výročích
- pořádáme teambuldingy
- roztáčíme to spolu na firemních akcích
- slavíme spolu Vánoce, rozdáváme cukroví i kapry
- společně vydáváme firemní časopis, ve kterém pravidelně informujeme o
firemním dění, realizovaných i plánovaných projektech

Chcete se podívat, jak probíhaly naše akce nebo kam jsme se společně podívali? Mrkněte se do galerie.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Podívejte se na aktuální přehled vypsaných pozic nebo nám rovnou napište na kariera@vivantis.cz.

Podívejte se i na naši facebookovou stránku Vivalife, na které publikujeme střípky ze zákulisí i volná pracovní místa.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy
Dáme vám 6 měsíců
na vrácení zboží
x