loading

Vánoce jsou už za dveřmi a vy ještě pořád pro něj nemáte vánoční dárek? Určitě už teď přemýšlí o tom, co jste si připravila za překvapení. Nebo možná naznačil, co by si přál, a čeká, jestli jste to zaregistrovala. Ať tak či tak, vybrali jsme pro vás TOP 10 neoblíbenějších dárků letošních Vánoc, se kterými u něj 100% zabodujete.

 

1. Bez parfému by to nebyly Vánoce

Muži rádi hezky voní. Ale jít si parfém vybrat, koupit? To už není jejich parketa. Tak to udělejte za něj, bude mít radost. A když parfém, tak jedině Hugo Boss.

 

2. Aby věděl, kdy je čas jít z práce domů

Hodinky dělají muže, na tom se shodneme. Teď zbývá vyřešit jediný problém - které by si asi tak vybral? Určitě by kladl důraz na precizní technické zpracování a zajímavé detaily. Možná by si vybral ty s mapou světa na ciferníku

 

3. Aby se cítil jako fotbalová hvězda

Každý muž si dává na spodním prádle záležet. A musíme uznat, že v boxerkách Calvin Klein nám (i sám sobě) bude vždycky připadat tak trochu jako David Beckham.

 

4. Základní výbava každého muže

Peněženka pod stromečkem nemůže chybět. Musí být skladná, aby se mu vešla do zadní kapsy u kalhot. A rozhodně musí být kožená, aby mu nějakou dobu vydržela. A když bude navíc stylová, je úspěch zaručen.

 

 

5. Stavební kámen jeho šatníku

Pásek je nenápadný základní kámen každého pánského šatníku. Není tolik na očích, ale je potřeba. Určitě by měl být kožený, aby něco vydržel, a ideálně černý, aby se dobře kombinoval.

 

 

 

7. Pánská taška nebo batoh?

Takzvanou pánskou taškou muže nepotěšíte. Ale nacpané kapsy taky nejsou zrovna estetická záležitost. Zbývá jediné řešení - stylový street batoh, který se bude hodit do města i na výlet.

 

8. Až vyrazí na trénink

Chlap jede na výkon. A na maximum. Chce vidět výsledky. Až půjde příště běhat, na crossfit nebo jen tak do posilovny, určitě ocení fitness náramek, který mu změří naběhané kroky i uplavaná tempa.

 

9. Chlapácký náramek

Muži si na šperky až tak nepotrpí. A když už, tak dávají přednost takovým těm „chlapáckým“, méně zdobeným, ale o to sofistikovanějším. Kombinací kůže a chirurgické oceli se určitě trefíte.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni