Ve světe módy najdeme kousky, které se nosí už roky. Možná, že i vy si vzpomenete na roztomilé slaměné klobouky, které se nosily už v černobílých filmech pro pamětníky. Slamáky jsou zkrátka doplňky pro dámy i pro pány, které ani příští sezónu nevyjdou z módy

 

Dalším skvělým doplňkem, které budou třešničkou vašich outfitů, jsou sluneční brýle. Společně jsme je už vybírali v předchozí inspiraci. Pokud ještě váháte, jaký tvar se nejlépe hodí k vašemu tvaru obličeje, nakoukněte tam ;-)

Zkombinovat klobouky s outfity je celkem snadné. Nechte vyniknout jejich šarm a krásu a doplňte je raději jednodušším oblečením. Pak už je jen na vás, zda sáhnete po klobouku ve stylu panama, elegantnímu proti slunci nebo jen slaměnému kšiltu :-)

 

A jak se ve světe klobouků vyznat? Panama klobouky mají světlejší přírodní barvu a jsou doplněny černou nebo barevnou stuhou. Elegantní klobouky s širokou krempou jsou jako dělané proti slunci a navíc se v nich budete cítit jako hollywoodská hvězda ;-) No a slaměné kšiltovky? Tak to je za nás objev letošního roku.

Chcete se podělit o naše kloboukové mámení? Sdílejte inspiraci s přáteli.