Přeskočit na hlavní obsah

Produktové obrázky

Calvin Klein

Dámská crossbody kabelka Webbing LV04F3656G486

Akce s kódem
Výhodné

Barevná provedení

1 940 Kč
Doporučená maloobchodní cena 2 490 Kč

Kód: mCK5723
Doprava ZDARMA od 2 500 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Dámská crossbody kabelka Calvin Klein v světlém krémovém odstínu,
  • výrazný textilní popruh s logem Calvin Klein dodává moderní charakter,
  • nastavitelná délka popruhu pro pohodlné nošení podle potřeby,
  • zapínání na zip zajistí bezpečné uložení všech nezbytností,
  • praktický vnitřní prostor pro přehlednou organizaci drobností,
  • kovové detaily ve stříbrném tónu podtrhují celkový vzhled,
  • ideální doplněk pro každodenní nošení i lehce elegantní outfit.

Materiál: 100 % polyuretan
Barva komponentů: stříbrná

Související produkty

Calvin Klein - Dámská kabelka LV04F3103GUB1
Akce s kódemVýhodné
1 747 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Emblem LV04F3369G4LX
-7 %Doprava zdarma
2 530 KčPůvodní cena:2 725 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Contrast LV04F1220GUB1
Akce s kódemVýhodné
1 557 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Woven Sueded LV04F3696GXTU
Akce s kódemDoprava zdarma
2 990 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Emblem LV04F3368GUB1
-7 %Doprava zdarma
3 197 KčPůvodní cena:3 443 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Foil LV04F3890G332
Akce s kódem
2 290 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská crossbody kabelka LV04F3328GUB1
Akce s kódemVýhodné
1 739 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Emblem Aop 2 v 1 LV04F3266G2XB
Akce s kódemDoprava zdarma
3 108 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka LV04F3232GUB1
Akce s kódemVýhodné
2 050 Kč
pozítří u vás

Calvin Klein - Dámská kabelka Emblem LV04F3369GUB1
-7 %Doprava zdarma
2 530 KčPůvodní cena:2 725 Kč
pozítří u vás

Mohlo by Vás zajímat

Vivian Gray - Dárková sada krémů na ruce White Velvet Set
Akce s kódem
169 Kč
pozítří u vás

Bioderma - Hydratační sérum Hydrabio Sérum (Moisturising Concentrate) 40 ml
Akce s kódemVýhodné
419 Kč
pozítří u vás

Troli - Sada elegantních náušnic - pecky Silver (12 párů)
Akce s kódemVýhodné
189 Kč
pozítří u vás

K18 - Suchý šampon AirWash Dry Shampoo
Akce s kódem
1 299 Kč
pozítří u vás

Bioderma - Čisticí pěnivý gel Sensibio DS+ (Cleansing Gel) 200 ml
Výhodné
282 Kč
pozítří u vás

Vichy - 48hodinový kuličkový antiperspirant proti bílým a žlutým skvrnám 50 ml
Akce s kódemVýhodné
287 Kč
pozítří u vás

Gestil - Regenerační balzám WONDER
Až -4 %Bestseller
Od 219 KčPůvodní cena:229 Kč
pozítří u vás

Victoria's Secret - Coconut Passion - tělový závoj
Akce s kódemVýhodné
335 Kč
pozítří u vás

La Roche Posay - Koncentrované sérum proti vráskám Retinol B3 (Anti-wrinkle Concentrate) 30 ml
Akce s kódemVýhodné
990 Kč
pozítří u vás

Chloé - Nomade - EDP
Až -13 %Bestseller
pozítří u vás

La Roche Posay - Odličovač očí Respectissime (Eye Make-up Remover) 125 ml
Akce s kódemVýhodné
336 Kč
pozítří u vás

Troli - Uzávěr na náušnice 2 v 1 - 5 párů
Akce s kódem
75 Kč
pozítří u vás

Tolure Cosmetics - Sérum na řasy a obočí Hairplus 3 ml
Akce s kódemBestseller
1 590 Kč
pozítří u vás

Oriflame - Zázračný kelímek Tender Care (Protecting Balm) 10,5 ml
-22 %Akce s kódem
109 KčPůvodní cena:139 Kč
pozítří u vás

Oriflame - Malinový zázračný kelímek 10,5 ml
Akce s kódemVýhodné
119 Kč
pozítří u vás

Lattafa - Yara Candy - EDP
Výhodné
437 Kč
pozítří u vás

Organic Shop - Sada pleťových masek 7-Day Masks Set Glow Better
Akce s kódemVýhodné
219 Kč
pozítří u vás

Karl Lagerfeld - Karl Lagerfeld For Her - EDP
Až -26 %Bestseller
pozítří u vás

Rituals - Dárková sada The Ritual of Sakura Medium Gift Set
-5 %
816 KčPůvodní cena:859 Kč
pozítří u vás

Max Factor - Řasenka pro větší objem řas 2000 Calorie (Dramatic Volume) 9 ml
Akce s kódemBestseller
pozítří u vás