Přeskočit na hlavní obsah

Produktové obrázky

JwL Luxury Pearls

Zářivá perlová brož s krystaly Lístky 2v1 JL0818

Akce s kódem
Výprodej

Barevná provedení

-17 % 990 Kč
823 Kč
Doporučená maloobchodní cena 990 Kč

Kód: sJL0818
Doprava ZDARMA od 2 500 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Překrásná brož pro ženy od značky JwL Luxury Pearls,
  • vyrobená z obecného kovu,
  • list bohatě osazen čirými krystaly a pravou bílou perlou,
  • při každém vašem pohybu se oslnivě zatřpytí,
  • průměr perly: 0,9 cm,
  • rozměr brože: 3 x 4,5 cm,
  • lze nosit připnutá na oblečení nebo slouží jako přívěsek,
  • v krabičce naleznete certifikát pravosti,
  • perlový šperk je ideálním dárkem a neměl by chybět v žádné šperkovnici,
  • díky šperkům JwL Luxury Pearls budete vstávat s radostí.

Šperk je dodáván v originálním balení.

Související produkty

JwL Luxury Pearls - Překrásná brož s perlou 2v1 Pampeliška JL0664
Akce s kódem
990 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Slušivé pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0851
Akce s kódem
1 090 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Pozlacené perlové náušnice JL0655
Akce s kódem
1 490 Kč
do 6. 11. u vás

JwL Luxury Pearls - Minimalistický perlový náhrdelník JL0862
Akce s kódem
2 490 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Slušivá pozlacená brož 2v1 s pravou perlou JL0843
Akce s kódem
990 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Dámské náušnice s perlou JL0062
Akce s kódem
990 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Stříbrný náhrdelník s pravou perlou JL0834 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 190 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Unikátní brož květ 2v1 s pravou perlou JL0573
Akce s kódem
990 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Třpytivá pozlacená brož 2v1 Květina Kala JL0815
Akce s kódem
990 Kč
pozítří u vás

JwL Luxury Pearls - Pozlacené kruhové náušnice á la vévodkyně Kate s pravou perlou a zirkony 3v1 JL0686
Akce s kódem
1 190 Kč
pozítří u vás

Mohlo by Vás zajímat

Hugo Boss - Boss Alive - EDP
Výhodné
pozítří u vás

Narciso Rodriguez - For Her Musc Nude - EDP
Akce s kódemVýhodné
pozítří u vás

Oriflame - Malinový zázračný kelímek 10,5 ml
Akce s kódemVýhodné
119 Kč
pozítří u vás

Estée Lauder - Pumpička pro make-up Double Wear Stay-in-Place Pump
Akce s kódemVýhodné
155 Kč
pozítří u vás

Oriflame - Zázračný kelímek Jubilejní edice 10,5 ml
-8 %Akce s kódem
109 KčPůvodní cena:119 Kč
pozítří u vás

Organic Shop - Sada pleťových masek 7-Day Masks Set Glow Better
Akce s kódemVýhodné
219 Kč
pozítří u vás

Laura Mercier - Lehký sypký pudr Translucent Loose (Setting Powder) 29 g
Akce s kódem
pozítří u vás

Bioderma - Čisticí pěnivý gel Sensibio DS+ (Cleansing Gel) 200 ml
Výhodné
252 Kč
pozítří u vás

Bioderma - Sada péče na suché a popraskané rty Atoderm 2 x 4 g
Akce s kódem
189 Kč
pozítří u vás

Lattafa - Yara Candy - EDP
Akce s kódemVýhodné
492 Kč
pozítří u vás

Bioderma - Zklidňující pleťová voda Sensibio H2O (Solution Micellaire)
Až -9 %Akce s kódem
pozítří u vás

Vichy - Hloubkově čisticí gel proti nedokonalostem aknózní pleti Normaderm (Intensive Purifying Cleanser)
Akce s kódemVýhodné
429 Kč
pozítří u vás

Matrix - Multifunkční zázračný sprej Total Results Miracle Creator 100 ml
Výhodné
276 Kč
pozítří u vás

Oriflame - Zázračný kelímek Tender Care (Protecting Balm) 10,5 ml
-22 %Akce s kódem
109 KčPůvodní cena:139 Kč
pozítří u vás

Dolce & Gabbana - D&G Anthology L`Imperatrice 3 - EDT
Až -2 %
Od 765 KčPůvodní cena:780 Kč
pozítří u vás

Prada - Paradoxe - EDP (plnitelná)
Akce s kódem
pozítří u vás

Biodance - Kolagenová pleťová maska Bio-Collagen (Real Deep Mask) 4 ks
Akce s kódemVýhodné
349 Kč
pozítří u vás

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme - EDP
Akce s kódemBestseller
pozítří u vás

Wella Professionals - Vlasový sprej - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml
Akce s kódemVýhodné
170 Kč
pozítří u vás

Energy - Gynex 30 ml
VýhodnéBestseller
456 Kč
pozítří u vás