loading
loading
 

+Filtr

Typ produktu

Značka
+ -

TePe
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

TePe

Rodinná firma TePe  vznikla v roce 1965. V současné době patří mezi nejvýznamnější výrobce pomůcek ústní hygieny na světě.

Firma TePe spolupracuje s předními světovými odborníky v oblasti stomatologie, aby zvýšila povědomí veřejnosti o orální hygieně a prevenci onemocnění zubů i dásní. Veškerý vývoj se opírá o vědecké poznatky a úzkou spolupráci s dentálními profesionály celého světa. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Švédsku, mají špičkovou kvalitu a zjednodušují a zlepšují každodenní hygienu dutiny ústní.

Zvolené filtry:
TePe×

+-Filtr

13 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Značka TePe byla založena v roce 1965 jako rodinná firma. Od té doby se vypracovala mezi nejvýznamnější výrobce dentální hygieny na světě. Za tímto postupem ale stojí mnoho úsilí a práce. Společnost pravidelně spolupracuje s předními odborníky v oblasti stomatologie, kteří jsou zdrojem nejen cenných poznatků v rámci vývoje jednotlivých produktů, ale také v rámci osvěty týkající se dentální hygieny. Mnoho lidí si totiž neuvědomuje důležitost pravidelné a důkladné zubní hygieny, důležitost preventivní zubní péče, či pravidelné čistění mezizubních prostor, které často mohou být zbytečným zdrojem zubního kazu, zánětu dásní, nebo nepříjemného zápachu z úst. Vývoji a výrobě produktů značka Tepe přikládá patřičnou péči, všechny jsou totiž vyráběny ve Švédsku a splňují náročné požadavky na ústní hygienu. Díky špičkové kvalitě produktů TePe péče o ústní dutinu nebyla nikdy jednodušší a rychlejší. Nedejte bakteriím šanci a vyzkoušejte zubní kartáček Tepe. Stejně důležitým pomocníkem vám bude také mezizubní kartáček. Mezizubní kartáčky se vyrábějí v mnoha variantách a velikostech. Jednotlivé řady jsou přehledně označené. Šikovné zahnutí umožňuje snadný přístup do potřebných míst, včetně ergonomicky tvarovaných úchytů. Používání je maximálně jednoduché a intuitivní. Společnosti Tepe záleží na vašem zdravém úsměvu, proto její produkty určitě vyzkoušejte. Pravidelná dentální hygiena je tou nejlepší prevencí před zubním kazem.

  • Zajímá vás víc? Podívejte se na video.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni